Dariusz Karwiński kandydatem SiP na prezydenta miasta

DSC01440

Absolwent Akademii Obrony Narodowej, pułkownik dyplomowany rezerwy Dariusz Karwiński jest oficjalnym kandydatem Stowarzyszenia Samorządność i Przedsiębiorczość na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Dzisiaj Robert Martynowski, przewodniczący Stowarzyszenia SiP oficjalnie przedstawił kandydata.

– Wystawimy swoich kandydatów w wyborach do Rady Miasta, Rady Powiatu i na Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego – mówi Robert Martynowski.– Braliśmy pod uwagę trzy kandydatury: Pani Moniki Borek, Dariusza Karwińskiego oraz moją. Ostatecznie po wielu dyskusjach doszliśmy do wniosku, że najlepszym kandydatem będzie Dariusz Karwiński. Nasz kandydat jest osobą sumienną, odważną, jest człowiekiem mocno zaangażowanym w to co robi. Ważne dla niego jest dobro miasta i regionu. Zarządzał wieloma zespołami. Sprawdzał się jako mediator i negocjator.

-Zostałem wskazany przez kolegów ze Stowarzyszeniowa jako kandydat na prezydenta miasta – mówi Dariusz Karwiński. -Jest to dla mnie zaszczyt i honor. Do wyborów idziemy z hasłem „Uwierz w Ostrowiec”. Chcemy, żeby zapanował spokój na arenie politycznej. Dla nas wszyscy są partnerami, a nie konkurentami.

Jak powiedział Robert Martynowski program wyborczy SiP jest bardzo rozbudowany. Jednymi z punktów są: budowa wiaduktu na ulicy Żeromskiego, budowa kampusu studenckiego na terenie po bazie MPK oraz dożywianie dzieci w szkołach.

Polecamy również