KOLEJNA WYGRANA SMS w III lidze kobiet !!! :

SMS Ostrowiec – UKS Victoria Włoszczowa 3:0 /25:17, 25:9, 25:10/.

W meczu rozgrywanym we własnej hali nasze zawodniczki pewnie pokonały zespół gości w trzech setach. Wyrównany przebieg miał tylko pierwszy set, natomiast w dwóch pozostałych dominacja zespołu SMS była widoczna we wszystkich elementach. W dzisiejszym meczu zespół SMS wystąpił w następującym skladzie : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Piotrowska, Oliwia Błaszczyk, Maja Mazur, Katarzyna Gałczyńska, Emilia Piotrowska, Daria Chomicz, Kornelia Jakus, Zuzanna Stachura, Martyna Kmuk, Wiktoria Rdzanek, Anfisa Akulich trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. MVP meczu została nasza rozgrywająca : Maja Sobusiak.

-Miałem możliwość desygnowania do gry wszystkich zawodniczek powołanych na dzisiejszy mecz. Zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli grupy II i przed nami jeszcze dwa spotkania rundy zasadniczej, ale nasze miejsce jest niezagrożone. Kolejnym etapem rozgrywek będzie faza play-off, w której chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony – mówi trener Rafał Dytkowski. –sms siatka2Duże słowa uznania dla naszych zawodniczek, które rozgrywają swoje mecze w I ligowym KSZO, III lidze kobiet i podkarpackiej lidze juniorek. W Dniu jutrzejszym : Wiktoria Rdzanek, Oliwia Błaszczyk, Kaja Klepacz, Martyna Kmuk i Emilia Piotrowska zasilą kadrę I ligowego zespołu KSZO OSTROWIEC w wyjazdowym spotkaniu z Częstochowianką . Trzymamy kciuki za zespół i liczymy na dobry mecz w Częstochowie.

Polecamy również