Depilacja laserowa w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapomnij o kłopotach z niechcianymi włoskami!

Owłosienie nóg, pach czy bikini może być kłopotliwe. Jest jednak sposób, by pozbyć się go na zawsze – taką możliwość daje depilacja laserowa.

Golenie, woskowanie czy stosowanie kremów rozpuszczających włoski to jedne z najpopularniejszych metod walki z niechcianym owłosieniem. Chociaż w inny sposób radzą sobie z problemem, wszystkie z nich łączy jedno – włoski po jakimś czasie odrastają. Gdy celem jest trwały efekt, najlepszy wybór to depilacja laserowa, która, wbrew pozorom, wcale nie kosztuje tak dużo.

Trwała depilacja laserowa – na czym to polega?

Urządzenia laserowe mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Stosowane są między innymi do usuwania owłosienia z różnych partii ciała oraz z twarzy – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Klienci gabinetów najczęściej poddają depilacji nogi, ale również pachy, strefę bikini. Wydepilować można także plecy, kark, brzuch, ręce. Depilacja laserowa daje także bardzo dobre rezultaty w przypadku niechcianych włosków na twarzy, na przykład można usunąć nią wąsik u kobiet.

Obecnie zabiegi depilacji laserem uznawane są za najlepszy wybór dla osób, którym zależy na trwałym pozbyciu się kłopotów z włoskami. Laser niszczy je wraz z ich mieszkami włosowymi, dlatego nie dochodzi wtedy do ponownego odrostu. W efekcie zabieg pozostawia skórę aksamitnie gładką na wiele lat.

Jednocześnie nowoczesna depilacja laserowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Stosowane dziś urządzenia działają szybko, skutecznie, a także redukują podrażnienia i dolegliwości bólowe.

 

Najważniejsze zalety depilacji laserowej:

  • pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia
  • eliminuje problemy z podrażnieniami, wrastającymi włoskami
  • może być wykonana na praktycznie każdej partii ciała i twarzy
  • w dłuższej perspektywie czasowej jest najbardziej opłacalną metodą depilacji

 

Wobec tego depilacja laserowa stanowi bardzo dobry wybór dla każdej osoby, która chciałaby pozbyć się niechcianych włosów i nie pamiętać już o ich systematycznym usuwaniu.

Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Żeby zabieg mógł zapewnić gładką skórę na wiele lat, konieczne jest wykonanie go kilkukrotnie. Wynika to z faktu, że włosy jednocześnie znajdują się w różnych fazach wzrostu. Jedne z nich rosną, podczas gdy inne są w fazie spoczynkowej. Jako że laser działa tylko na włoski w fazie aktywnej, zabieg należy powtarzać.

Najczęściej konieczne jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej w odstępach wynoszących około 4-8 tygodni.

Czy depilacja laserowa jest dobra dla wszystkich?

Współczesna depilacja laserowa jest bardzo skuteczna w usuwaniu zbędnego owłosienia i sprawdza się zarówno u osób z ciemniejszymi, jak i jaśniejszymi włoskami. Starszej generacji lasery nie sprawdzały się na włoskach rudych, blond i siwych – teraz także one mogą być poddane skutecznej depilacji.

Dla uzyskania najlepszych efektów warto wybrać taki gabinet, który wykorzystuje nowoczesny sprzęt, na przykład laser ALMA HARMONY XL PRO, który skutecznie radzi sobie z każdym typem włosków.

Depilacja laserem ALMA HARMONY XL PRO dostępna jest w Klinice Medycyny Estetycznej CUD-MED w Ostrowcu Świętokrzyskim.

depilacja-laserowaIle kosztuje zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg wymagający większych nakładów finansowych, jednak ze względu na trwałość efektów koszty rozkładają się na dłuższy czas. W efekcie zabiegi depilacji laserowej są jednymi z najbardziej opłacalnych pod kątem skuteczności i trwałości.

Jeden zabieg depilacji laserowej na całe kończyny dolne to 800 złotych, strefy bikini – około 300-500 złotych, natomiast usunięcie wąsika to 150-200 złotych. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 4 do 6 zabiegów.

Gabinety oferujące depilację laserową mają także specjalne promocje dla swoich klientów, dzięki którym za wykonanie całej serii zabiegów można zapłacić jeszcze mniej, na przykład promocje 5 + 1 gratis.

Polecamy również