Wyjątkowe pożegnanie najstarszych przedszkolaków w Przedszkolu Publicznym nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi

pozegnaie pp 12

Zakończenie edukacji przedszkolnej i rozpoczęcie przygody ze szkołą to wyjątkowy czas dla każdego dziecka i jego najbliższych.

p1 p2 p3 p4 p7 p8 p9 p10 p11 p12 Co roku w naszej placówce jest to wielkie wydarzenie połączone z występami artystycznymi i słynnym Polonezem w wykonaniu dzieci. W tym roku w związku z pandemią COVID 19 było inaczej, skromnie, w mniejszym gronie, ale nie zabrakło wzruszeń i emocji. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola zadbały o to, aby ten dzień mógł zostać w pamięci dzieci i ich najbliższych. Uroczyste podziękowania z dyplomami, książkami oraz słodkimi upominkami rozweseliły wszystkich w tym trudnym czasie. Niespodzianką  okazały się wyróżnienia dla dzieci, które w czasie pandemii bardzo aktywnie uczestniczyły w nauczaniu zdolnym. Również rodzice zostali nagrodzeni za trud, jaki poświęcili, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. To właśnie im zostały wręczone
Świadectwa z czerwonym paskiem. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy naszych najstarszych przedszkolaków, życząc im samych sukcesów na kolejnej ścieżce edukacyjnej.

Oczywiście cała uroczystość odbyła się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny. 

Teksy i foto PP nr 12

Polecamy również