Kubki styropianowe – 1 z najlepszych sposobów na podanie gorącego napoju

kubki

Kupując gorący napój, chcemy go dostać w kubku, który będzie bezpieczny i wygodny.

Kubki styropianowe świetnie sprawdzają się w takich sytuacjach i są niezastąpione w wielu miejscach, takich jak stacje benzynowe czy bary szybkiej obsługi.

  1. Gdzie kubki styropianowe są niezbędne?

  2. Jakie są atuty kubków styropianowych?

Kubki styropianowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie serwuje się gorące napoje. Są one wytrzymałe i bezpieczne. Można używać ich wraz z wieczkiem, co ułatwia picie napoju i sprawia, że dłużej pozostanie ciepły.

  1. Gdzie kubki styropianowe są niezbędne?

Kubki styropianowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie podaje się gorące napoje. Takimi miejscami są przede wszystkim stacje benzynowe, bary szybkiej obsługi czy restauracje. Sprzedaż gorącej herbaty, kawy czy też czekolady wymaga bezpiecznych i praktycznych rozwiązań, a kubki styropianowe zdecydowanie do takich należą. Każdy punkt gastronomiczny powinien się w nie wyposażyć. Są łatwe w użytkowaniu, jak i przechowywaniu, ponieważ nie zajmują dużo miejsca i nie trzeba ich myć. Kubki styropianowe sprawdzą się również w firmach cateringowych. Są bardzo wygodne i goście oraz obsługa docenią je podczas imprez plenerowych. Dzięki termoizolacji kubka napoje wolniej stygną, co sprawia, że klienci zawsze będą mogli liczyć na gorący napój. Z ofertą kubków styropianowych zapoznasz się na stronie https://www.opakowanianawynos.pl/34-kubki-styropianowe.

  1. Jakie są atuty kubków styropianowych?

Kubki styropianowe są przede wszystkim bezpieczne pod każdym względem. Ogromną zaletą są ich właściwości termoizolacyjne. Dzięki doskonałej izolacji nie tylko utrzymują temperaturę napoju, ale też nie parzą rąk, dzięki czemu można swobodnie trzymać je w dłoniach. W przypadku kubków plastikowych czy papierowych nie mamy gwarancji, że dłoń nie zostanie poparzona kiedy sięgniemy po gorący napój. Tylko styropianowe tworzywo zapewnia optymalne warunki do trzymania gorącego napoju, w dużym stopniu zachowując przy tym jego temperaturę. Kubki styropianowe są też bardzo higieniczne i nie chłoną wody. To bardzo ważne, bo dzięki temu nie są środowiskiem dla drobnoustrojów. Kubki ze styropianu nie pylą i nie powodują alergii, co jest istotną zaletą dla alergików. Nadają się również do ponownego przetworzenia, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Takie kubki są też trwałe i nie ulegają odkształceniom, a właściwości termoizolacyjne utrzymują się mimo upływu czasu. Duża odporność na zużycie sprawia, że nadają się do długotrwałego użytkowania. Najwygodniejszy sposób picia zapewniają kubki styropianowe z wieczkiem, bo pozwalają bezpiecznie dozować gorący napój za pomocą ustnika.

Polecamy również