Kolejni poszukiwani w rękach ostrowieckich kryminalnych

DSC02150

Policjanci z Wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 35-lat, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Młodszy z nich ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Z kolei starszy poszukiwany był na podstawie Europejskiego nakazu aresztowania.  O dalszym losie 35-latka zadecyduje Sąd Okręgowy w Kielcach.

Jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych wpadł 31-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości od ponad dwóch miesięcy. Zgodnie z wydanym nakazem doprowadzenia ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Drugi z zatrzymanych poszukiwanych to 35-latek z terenu naszego miasta. Mężczyzna poszukiwany był od dwóch miesięcy przez niderlandzki wymiar sprawiedliwości na podstawie wydanego Europejskiego nakazu aresztowania. Na swoim koncie ma do odbycia karę 19 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo uszkodzenia ciała. Do jego zatrzymania doszło na terenie gminy Bałtów. Sąd Okręgowy w Kielcach zadecyduje o jego dalszym losie.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy również