Funkcjonalne i ekologiczne silniki zaburtowe

jachty

Gama tych rozwiązań to innowacyjna solucja, pozwalająca cieszyć się wydajnym i funkcjonalnym napędem przy zachowaniu przy tym pełnej ekologii. Omawiane tu zestawy to kompletny pakiet, w którym znajduje się wszystko czego użytkownik potrzebuje do rozpoczęcia korzystania z silnika.

Ciesz się ekologicznym i praktycznym napędem w swojej łodzi

 

Nowoczesny silnik zaburtowy elektryczny pozwala cieszyć się mocą wystarczającą do zachowania dynamiki w mniejszych łodziach. Co więcej, jego funkcjonalność oferowana jest w pakiecie z zadowalająco cichą pracą, gwarantującą lepsze wrażenia z wypadu nad wodę dla naszych zmysłów.

 

Stan urządzenia i parametry jego pracy prezentowane są czytelnie na ekranie LCD, co pozwala nam zachować kontrolę nad pracą jednostki. Dziś możemy znaleźć te bezobsługowe konstrukcje w gamie odmian odpowiedniej do różnych jednostek. Seria akumulatorów Spirit odpowiada za stabilne zasilanie, a co więcej przy eksploatacji sprzętu można posługiwać się pilotem pozwalającym nim sterować. Wszystko to czyni zagadnienia eksploatacji omawianych rozwiązań doskonale wpisującymi się w nasze zapotrzebowanie.

 

Prostota obsługi i nowoczesność

 

Zaledwie 55 decybeli progu hałasu otaczać nas będzie przy okazji eksploatacji omawianej jednostki. Co więcej, ich przemyślana konstrukcja umożliwia eksploatowanie jej na pełnych obrotach nawet przez okrągłą godzinę. Tak znakomite wyniki jakie zapewnia silnik zaburtowy elektryczny pozwalają cieszyć się również dobrym zasięgiem.

 

Wizerunku całości dopełnia również bardzo przyjazny montaż jakiego charakterystyka nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. Decydując się na silnik zaburtowy elektryczny otrzymujemy w zestawie pomocne elementy umożliwiające jego instalację. Warto zauważyć również, że inteligentna konstrukcja jednostki umożliwia wymianę akumulatora zaledwie w ciągu kilku chwil, co znacząco podnosi jej walory praktyczne. Ponadto charakterystyka rumpla silnikowego tłumi drgania wywołane przez charakterystykę samej jednostki silnika i powoduje, że mamy przy jej okazji z bardzo dogodnym sterowaniem. Wszystkie te istotne niuanse sposobu obsługi tej jednostki składają się łącznie na wysoki poziom zadowolenia ze sposobu jej sprawowania się w praktyce.

 

Znakomity napęd będący nieinwazyjnym dla środowiska

 

Duże znaczenie w kontekście sprzyjania dzisiejszym normom jak i również wymaganiom użytkowników jest aspekt ekologiczny jednostki. W tym wypadku również nie będziemy mieli powodów do narzekań, ponieważ omawiany silnik zaburtowy elektryczny nie emituje jakichkolwiek spalin. Ponadto, fakt, iż nie jest w nim przechowywane paliwo ciekłe powoduje, iż nie istnieje również ryzyko jego wycieku. Wszystko to gwarantuje możliwość cieszenia się pracą jednostki w sposób, który jest dla środowiska zupełnie nieinwazyjny.

 

Podsumowując, rozwiązanie to stanowi kompletną i wydajną solucję szerokiego spektrum potrzeb dotyczących sfery operowania wydajnym napędem. Za sprawą tej jednostki silnikowej z pewnością będziemy mogli zagwarantować sobie pożądaną mobilność łodzi bez rezygnowania przy tym z ekologii.

 

Polecamy również