WIECZÓR AUTORSKI IRENY MIKLI

czolo

W gościnnych wnętrzach restauracji Primo odbył się długo wyczekiwany wieczór promujący najnowszy tomik członkini Klubu Literackiego Aspekt Ireny Mikli,– „Tu i teraz”.

Wypełniona po brzegi klimatyczna sala była świadkiem wielu wzruszeń, recytacji pięknych wierszy i ciekawej rozmowy tradycyjnie poprowadzonej przez Anetę Pierścińską-Maruszewską.

– Irena Mikla jest uważnym obserwatorem życia społeczno-obyczajowego. Zdziera maski, dotyka wrażliwych tematów, ukazuje prawdę o ludzkiej naturze. Jako mądra i doświadczona kobieta potrafi zachować jednak dystans i z humorem podchodzi do wielu spraw. A tych w tomiku porusza całe mnóstwo. Szczególne podziękowania należą się córce Małgosi za to, że tomik ujrzał światło dzienne i możemy dzisiaj świętować – mówiła podczas sobotniego spotkania Aneta Pierścińska-Maruszewska.1 2 3 4

Gratulacjom i specjalnym dedykacjom od rodziny, bliskich, wydawcy, przedstawicieli rady osiedla, stowarzyszeń i klubów, z którymi związana jest Irena Mikla, nie było końca.

Irena Mikla to rodowita ostrowczanka, która zadebiutowała w 2022 r. wierszem „Samotność” w „Angorze”. Opublikowała wiele utworów w tygodnikach, miesięcznikach i 5 tomach wierszy. Jest też laureatką wielu nagród.

Polecamy również