Pływacki finał wojewódzki szkół podstawowych na Rawszczyźnie

1

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim byli organizatorami Finału Wojewódzkiego w Zawodach Pływackich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, który odbył się na Pływalni Rawszczyzna. Zawody przeprowadzone zostały w kategoriach dzieci rocznik 2010 i młodsi oraz młodzieży rocznik 2008-2009, dziewcząt i chłopców. Rywalizowano w wyścigach sztafetowych 6 x 25 metrów stylem dowolnym.

 

Wyniki:

 

Sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt 2010 i młodszych
1. PSP Nr 14 Ostrowiec Świętokrzyski 01:36,27
2. PSP Nr 4 Sandomierz 01:54,26
3. PSP Nr 4 Jędrzejów 02:05,43
4. PSP Nr 3 Kazimierza Wielka 02:13,30

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim: Maja Staniszewska, Yaroslava Kukhtina, Zuzanna Maj, Antonina Bednarska, Sandra Wójtowicz, Nikola Mikołajek, Hanna Derlaga, Wiktoria Charabin. Opiekun: Beata Kwiecień.

PSP nr 4 W Sandomierzu: Ala Wojciechowska, Natalia Kończyk, Dominika Janda, Weronika Janas, Oliwia Woś, Zofia Talkowska, Weronika Dębowska. Opiekun: Paweł Błajszczak.

PSP nr 4 w Jędrzejowie: Amelia Kendra, Hanna Figlarowicz, Lena Łoboda, Aleksandra Musiał, Antonina Hadyniak, Alicja Nowak, Elżbieta Kot. Opiekun: Katarzyna Smorąg.

 

Sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym chłopców 2010 i młodszych
1. PSP Nr 25 Kielce 01:28,06
2. PSP Nr 14 Ostrowiec Świętokrzyski 01:38,69
3. PSP Nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski 01:44,58
4. PSP Nr 4 Jędrzejów 01:48,80
5. PSP Nr 4 Sandomierz 01:55,85
6. PSP Nr 3 Kazimierza Wielka 02:13,26

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP nr 25 w Kielcach: Oskar Prus, Maciej Andrzejczak, Franciszek Lis, Marcel Mucha, Bartosz Prasał, Kornek Mucha. Opiekun: Anna Kamińska.

PSP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim: Maciej Starachowski, Jakub Rutkowski, Ignacy Góralski, Borys Jama, Jakub Isser-Dryka, Mikołaj Ura, Radomir Kukhtina. Opiekun: Andrzej Jeruzal.

PSP nr 1 W Ostrowcu Świętokrzyskim: Dawid Firmanty, Paweł Giemza, Antoni Grzesik, Igor Stępień, Ludwik Szewczyk, Filip Zajączkowski, Oliwer Czerwiński. Opiekun: Wojciech Dzioba.

 

Sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt 2008-2009
1. ZSOMS Ostrowiec Świętokrzyski 01:23,68
2. PSP Nr 4 Sandomierz 01:42,65
3. PSP Nr 2 Busko Zdrój 01:46,74
4. PSP Nr 14 Ostrowiec Świętokrzyski 01:48,94
5. PSP Nr 4 Jędrzejów 02:01,88
6. PSP Nr 3 Kazimierza Wielka 02:05,62
7. PSP Nr 1 Kazimierza Wielka 02:16,52
8. PSP Nr 1 Końskie 02:24,56

Składy trzech najlepszych drużyn:

ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim: Michalina Jama, Alina Bobrovska, Amelia Kozub, Zuzanna Zugaj, Emiliya Nikutska, Hanna Sulik, Lena Bielecka. Opiekun: Marcin Piwnik.

PSP 4 w Sandomierzu: Natalia Marzec, Kornelia Krakowiak, Ala Madejko, Zofia Wierzbicka, Cecylia Korona, Karolina Kos, Natalia Chomiak, Maria Wrona. Opiekun: Paweł Błajszczak.

PSP Nr 2 w Busku Zdroju: Weronika Kuc, Natalia Dziedzic, Zuzanna Wilk, Zuzanna Pyrz, Anna Cieślak, Ewa Sroka, Nikola Cieślik. Opiekun: Agnieszka Mączyńska.

 

Sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym chłopców 2008-2009
1. ZSOMS Ostrowiec Świętokrzyski 01:23,80
2. PSP Nr 25 Kielce 01:26,30
3. PSP Nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski 01:30,88
4. PSP Nr 4 Jędrzejów 01:39,23
5. PSP Nr 4 Sandomierz 01:41,91
6. PSP Nr 1 Końskie 01:54,39
7. PSP Nr 1 Kazimierza Wielka 02:03,89
8. PSP Nr 3 Kazimierza Wielka 02:09,94

Składy trzech najlepszych drużyn:

ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim: Szymon Batugowski, Patryk Budszeń, Mikołaj Tobiszewski, Oliwer Chuchała, Mikołaj Rdzanek, Antoni Wicha. Opiekun: Marcin Piwnik.

PSP Nr 25 w Kielcach: Antoni Górski, Maksymilian Konopka, Gabriel Świątek, Jeremiasz Kundera, Mateusz Osuch, Piotr Oleś. Opiekun: Anna Kamińska.

PSP Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim: Franciszek Grzesik, Oliwer Kamiński, Rafał Kępiński, Jakub Piwnik, Dominik Stępień, Bartosz Tarłowski. Opiekun: Wojciech Dzioba.

Reklama

Polecamy również

Reklama