Lista poszukiwanych

20211103_112404

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 29 do 51 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 29-letni ostrowczanin, który za posiadanie znacznej ilości narkotyków w więziennej celi musi odpokutować karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniem w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy wpadło 3 poszukiwanych mężczyzn. Jako pierwszy z wolnością na 5 miesięcy pożegnał się 51-letni dłużnik alimentacyjny. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 45-latek. Jak ustalili stróże prawa za kradzież z włamaniem w odosobnieniu spędzi rok. Trzecim zatrzymanym okazał się 29-latek. Ostrowczanin musi odpokutować karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Cała trójka poszukiwana była na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

 

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu świętokrzyskim

Polecamy również