Młodzicy na „pudle”

31 stycznia 2015 w Kielnarowej niedaleko Rzeszowa odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 2003 „RESOVIA WINTER CUP”.
W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które organizatorzy podzielili na dwie grupy. O puchar walczyli: Resovia Rzeszów, Karpaty Lwów (Ukraina), Lotnik Kryspinów, Wisła Kraków, Juventa Starachowice, Glinik Gorlice, DAP Dębica, Sandecja Nowy Sącz, Tranovia Tarnów i MKS „KSZO-Junior”. Turniej rozgrywany był na hali o wymiarach 74m x 34m. Gra na tak dużym obiekcie była nowością dla naszych chłopców. Grano systemem (8+1), czyli ośmiu zawodników w polu i dziewiąty bramkarz. Dla podopiecznych Marka Krajewskiego był to trzeci udany turniej w tym roku, który zakończył się dla nas dobrym III miejscem.
Oto komplet wyników naszego zespołu:
Rozgrywki grupowe:
MKS „KSZO-Junior” – Karpaty Lwów 0-1
Lotnik Kryspinów – MKS „KSZO-Junior” 0-3
Bramki: Dawid Adamski 2, Franciszek Lipka
Resovia Rzeszów – MKS „KSZO-Junior” 0-1
Bramka: Franciszek Lipka
MKS „KSZO-Junior” – Sandecja N. Sącz 2-2
Bramki: Franciszek Lipka 2
Nasz zespół zajął drugie miejsce w grupie i awansował do kolejnego etapu. W tej części turnieju grały po dwie najlepsze drużyny z obu grup. Zaliczono wyniki z rozgrywek grupowych zainteresowanych zespołów. Oto wyniki:
MKS „KSZO-Junior” – Wisła Kraków 0-3
Karpaty Lwów – Juventa Starachowice 2-0
Wisła Kraków – Karpaty Lwów 0-0
Juventa Starachowice – MKS „KSZO-Junior” 0-3
Bramki: Franciszek Lipka 2, Jakub Pawlik
Klasyfikacja grupy finałowej:
1. Karpaty Lwów
2. Wisła Kraków
3. MKS „KSZO-Junior”
4. Juventa Starachowice
Tytuł „króla strzelców” wywalczył Franciszek Lipka (MKS „KSZO-Junior”).
MKS „KSZO-Junior”: Bartosz Ogłaza, Jakub Burek, Dawid Adamski, Gaspar Czuba, Adrian Godlewski, Maciej Gruszka, Wiktor Kamiński, Michał Kolasa, Franciszek Lipka, Jakub Pawlik, Filip Popławski, Jakub Śmieszek, Jakub Zimnicki, Radosław Galek, Błażej Misiura, Dominik Dąbrowski Trener: Marek Krajewski

Polecamy również

Dodaj komentarz