Sukces w konkursie

Zespół Szkól Publicznych numer 2 na osiedlu Stawki zdobył 63. 777 głosów w konkursie „Podwórko Nivea” zajmując 13 miejsce w Polsce. Tym samym super plac zabaw powstanie niebawem przy szkole. Głosowanie zakończyło się wczoraj w nocy.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swoje głosy -mówi dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 2 Katarzyna Goworek.- W czwartek do godziny 24 trwało glosowanie i w naszej szkole odbywał się specjalny dyżur. Odwiedzali nas uczniowie, rodzice i nasi absolwenci. Wszystkie stanowiska komputerowe były przez cały czas zajęte. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wsparcie.
Plac zabaw przy Zespole Szkół Publicznych nurem 2 powstanie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Będzie to bardzo atrakcyjny teren rekreacyjny.
Urządzenia na placu zabaw to między innymi: multi zestaw kaskada, tunel rurowy, królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra,balance, skakanka, gra w klasy, ,huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo,, ławki, tarcza do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta do zabawy.

Polecamy również