Przez Żabią nie przejedziesz

Od dzisiaj występują duże utrudnienia w ruchu ulicznym na ulicy Żabiej, natomiast most na ulicy Mickiewicza jest zamknięty dla ruchu.
-Wyłączenie z ruchu obiektów wiąże się z wykonaniem robót bitumicznych na ulicy Żabiej oraz całej szerokości mostu. W terminie 11-13 maja trwać będzie układanie warstwy ścieralnej. Prace te wyłączą z ruchu most na rzece Kamienna oraz ulicę Żabią, zapewniony będzie jednak dojazd do dworca PKS. 14 maja ulica Żabia będzie już przejezdna, zaś most w ciągu ulicy Mickiewicza pozostanie zamknięty dla ruchu do 15 maja. Objazdy zostaną wytyczone zgodnie z organizacją ruchu drogowego obowiązującego podczas wyłączenia z ruchu tych obiektów w marcu – główny objazd odbywać się będzie ulicą Sieniewicza. Na okres 11-15 maja z ulicy Sienkiewicza zostanie zniesiony znak ograniczający tonaż pojazdów do 12 ton- poinformował naczelnik wydziału Dróg Starostw Powiatowego w Ostrowcu Jerzy Wrona.
Wykonawca zadania, firma Skanska przewiduje zakończenie prac remontowych do 15 maja, zaś wykonanie całości inwestycji – do 30 maja 2015 roku.zabia zamknita 2

Polecamy również