Cech zmienia wizerunek

Trwa zaawansowany remont elewacji budynku Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców przy ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu. Już niebawem budynek będzie wyglądał jak nowy.

– Wspólnie z zarządem zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu remontu budynku – mówi Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Marcin Jabłoński. – Nasz budynek jest już odnowiony wewnątrz, ale sen z powiek spędzał nam wygląd zewnętrzny gmachu, stąd też decyzja o remoncie. Tym bardziej, że wszystkie bloki stojące w pobliżu budynku Cechu zostały odnowione, a nasz budynek trochę szpecił okolicę. Już niebawem to się zmieni. Remont wykonuje firma „Izoterma” z naszego miasta. Planujemy jeszcze remont pokoi w naszym budynku na najwyższych kondygnacjach.

cech remonbt3W budynku Cechu spotykają się nie tylko rzemieślnicy i przedsiębiorcy. Swoje siedziby mają tam:kancelaria adwokacka, szkoła językowa, redakcja regionalnej gazety, zakład fryzjerski, sklep wędkarski, biuro poselskie europosła Bogdana Wenty oraz przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny, a także biuro rachunkowe. O najemców nie trudno, ponieważ lokalizacja jest idealna, a kontakt z przedsiębiorcami zdecydowanie ułatwiony.

Polecamy również