Dzieciaki na korcie

Wiele atrakcji czekało na uczestników pikniku z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego na kortach Ostrowieckiego Stowarzyszenia Tenisowego Winner.

Najmłodsi mieli okazję pod okiem trenerów Łukasza Ligockiego i Zbigniewa Stępnia spróbować gry tenisa. Dzieci mogły m.in postrzelać do paintballowej tarczy, zobaczyć zabytkowe pojazdy. Dużym powodzeniem cieszył się wąż strażacki. Na spragnionych czekały dania z grilla i kociołek z potrawami. Nie zabrakło, również słodyczy.
– Bardzo lubię grać w tenisa- mówi Marysia. – Dziś świetnie bawiłam się na korcie. Uderzenia rakietą sprawiają mi dużą frajdę. Fajnie było, też postrzelać.
Był to już drugi piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner. Zabawa dla najmłodszych na korcie wejdzie na stałe do kalendarza imprez w naszym mieście.
– Włożyliśmy wiele pracy w organizację pikniku -Wszystkie dzieci nasze są- mówi wiceprezes O.S.T. Winner Paweł Ozimkiewicz. – Najlepszą dla nas nagrodą jest widok zadowolonych dzieci. Cieszę się, ze przygotowane przez nas atrakcję przypadły im do gustu.
Rafał Lipapiknikt teniks3piknik tyenis2

Polecamy również