Kibice walczą o KSZO

Z ostatniej chwili.

Zaniepokojeni sytuacją w jakiej znalazł się klub piłkarski KSZO Ostrowiec kibice ostrowieckiej drużyny przysłali do naszej redakcji pismo, w którym czytamy między innymi.

” Kibice rozumieją trudną sytuację w jakiej znalazł się klub po dymisji zarządu, jednak dziwi nas podjęcie tak pochopnej decyzji jaką jest odwołanie meczu piłkarskiego z udziałem naszej drużyny. Stowarzyszenie Kibiców KSZO wyraża głębokie zaniepokojenie zaistniałą sytuacją i apeluje o podjęcie jak najszybszych rozmów na linii Klub- Samorząd – Sympatycy KSZO. Naszym zdaniem nie wolno nikomu zaprzepaścić kilkudziesięcioletniej tradycji piłkarskiej jaką może poszczycić się nasze miasto.”

Jak już informowaliśmy zaplanowany na niedzielę 21 czerwca mecz piłkarski pomiędzy drużynami KSZO  Ostrowiec – Wisła Sandomierz nie dojdzie do skutku.

Tym samym prawdopodobnie ostrowiecka drużyna odda mecz walkowerem i zrezygnuje z walki o Puchar Polski na szczeblu województwa świętokrzyskiego. Od kilku dni wiadomo, że sytuacja ostrowieckiej drużyny jest bardzo zła. Do dymisji podał się zarząd klubu. Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną takiej sytuacji są wewnętrzne konflikty w klubie. Tymczasem najbardziej zagorzali kibice ostrowieckiej drużyny spotykają się niemal codziennie szukając pomysłów na wyjście z tej katastrofalnej dla ostrowieckiego futbolu sytuacji. Sprawę będziemy na bieżąco monitorować i informować naszych Czytelników.

 

Polecamy również