Super piknik na „Słonku”

Klub Pacjenta „Serce jak dzwon” działający przy Przychodni „Rodzina”, rada osiedla Słoneczne oraz Dziecięcy Dom Kultury zapraszają na piknik medyczny, który odbędzie się w piątek 31 lipca pod hasłem „Nie bójmy się udzielać pierwszej pomocy”.

W programie organizatorzy przewidzieli między innymi: bezpłatne badanie cholesterolu, ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru. Drużyny PCK zaprezentują pokaz ratownictwa medycznego. Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się pokaz tresury psa policyjnego. Podczas pikniku udzielane będą bezpłatne porady prawne. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze specjalnej wagi, która pokazuje nie tylko ilość kilogramów, ale mierzy także poziom wody i tłuszczu. Na scenie zaprezentują się „Perły” Ryszarda Góry. Pracownicy Sanepidu ostrzegać będą przed zgubnymi w skutkach działaniami dopalaczy. Organizatorzy zadbali także o darmowy poczęstunek. Każdy kto zgłodnieje będzie mógł się poczęstować pyszną wojskową grochówką i skonsumować kiełbasę z grilla. Z łakoci przewidziano cukrową watę. Do zabawy dla dzieci będą dmuchane zamki i maszyny do robienia mydlanych baniek. O oprawę muzyczną zadba Zbigniew Olczyk.
Początek imprezy godzina 16 na boisku obok Dziecięcego Domu Kultury na osiedlu Słoneczne. Wobec takiej ilości atrakcji impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na festyn.
Foto. Internet

Polecamy również