15 lat za „włam”

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 27 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o włamanie do budynku centrum rehabilitacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Mężczyzna w ciągu ostatnich 5 lat odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo, przez co teraz grozi mu nawet 15 – letni pobyt w więzieniu.
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał zgłoszenie, że do budynku centrum rehabilitacyjnego na terenie miasta prawdopodobnie ktoś się włamał. Od razu został tam skierowany policyjny patrol.  Funkcjonariusze na miejscu zauważyli, jak przez wybite okno budynku wychodzi mężczyzna, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po chwili mundurowi zatrzymali włamywacza, którym okazał się nim 27 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci mężczyzna z budynku zdążył ukraść metalowy grzejnik wraz z grzałką o wartości około 450 złotych.
27- latek w ciągu ostatnich 5 lat odbywał już karę pozbawienia wolności za dokonanie podobnego przestępstwa W sobotę po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu 15 letni pobyt w więzieniu.

Foto.Internet

Polecamy również