Kibice z siatkarkami

Kilkudziesięciu fanów przyszło na dzisiejsze spotkanie z zawodniczkami, sztabem szkoleniowym i zarządem sekcji piłki siatkowej KSZO Ostrowiec. Nasze nowe zawodniczki, które w tym roku reprezentować będą Ostrowiec w najwyższej klasie rozgrywkowej przedstawiły się i powiedziały kilka słów o sobie. Zachęcały kibiców do głośnego dopingu podczas meczów.
– Nas do dopingu nie trzeba specjalnie zachęcać, bo to jest nasza pasja, a z naszą drużyną jesteśmy na dobre i na złe – mówi Piotr Wójtowicz, prezes Stowarzyszenia KSZO „Maniacy”, oficjalnego klubu kibica KSZO S. A.- Nasze zadanie to mobilizowanie głośnym dopingiem zawodniczek do jak najlepszej gry nie tylko w hali przy ulicy Świętokrzyskiej, ale także w halach na terenie całego kraju. Starym się, żeby jak najwięcej działo się na trybunach. Przyśpiewkami, „machajkami” bębnem wspieramy dziewczyny podczas gry. Jesteśmy głośną i kolorową grupą. Przed meczami rozwieszamy „sektorówkę” czyli dużą flagę.
Kibice ostrowieckiej drużyny wręczyli naszym zawodniczkom specjalne kubeczki z emblematami KSZO Ostrowiec.
Obecnie nasze siatkarki czekają bardzo urozmaicone treningi. Będzie siłownia, kajaki, gra na piaszczystym boisku i oczywiście treningi na hali.
– Nasz cel to wygrać jak najwięcej meczów i pokazać dobrą siatkówkę – mówi trener drużyny KSZO Ostrowiec Dariusz Parkitny. – Zawodniczki są młode i perspektywiczne. Mają bardzo dobre warunki fizyczne i to powinno procentować w lidze. Obecnie popracujemy nad siłą, formą i techniką. Przeciwnicy na pewno nie śpią co widać po ruchach kadrowych w wielu drużynach Mimo to będziemy walczyć o każdy punkt.
Zawodniczki KSZO Ostrowiec będą występować w następującym składzie:1.Roksana Brzóska,2.Beata Mielczarek,3. Ewelina Polak,4.Karolina Bednarek,5.Dorota Ściurka,7. Paulina Szpak,8. Kinga Dybek,9. Alicja Wójcik,10. Anna Korabiec,11 Angelika Bulbak,14. Julia Piotrowska,16. Sandra Szczygioł,17. Zuzanna Pieczka. Kapitanem ostrowieckiej drużyny jest Dorota Ściurka.siatka 1siatka 2siatka3siatka 4siatka8siatka9siatka16siatka5DSC02548siatka12siatka15siatka10siatka14siatka13siatka11

Polecamy również