Trening na piachu

Siatkarki KSZO Ostrowiec wzięły się ostro do pracy. Dzisiaj po raz pierwszy odbyły trening na siłowni, a po południu ćwiczyły na piaszczystym boisku na Gutwinie. Dziewczyny są zdrowe i pełne zapału co bardzo cieszy zarząd klubu oraz trenera.
– Mamy nowy zespół zbudowany od podstaw, ale jest to drużyna, która bardzo dobrze rokuje – mówi prezes KSZO Ostrowiec S. A Iwona Kosiorowska. – Od dzisiaj rozpoczął się okres przygotowawczy do nowego sezonu. Mamy drużynę młodą, ambitną i „wysoką” co w siatkówce jest niezwykle ważne. Dla wielu naszych zawodniczek będzie to debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej czyli Orlen Lidze. Na pewno będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Woli walki im nie zabraknie, a to tylko może przełożyć się na dobrą grę i zdobywanie punktów.
– Dziewczyn czeka teraz bardzo ciężka praca -mówi trener drużyny KSZO Ostrowiec Dariusz Parkitny. – Na pewno nasz zespół jest bardzo mocno zmotywowany do gry i czas będzie pracował dla nas. Dziewczyny muszą się zgrać, ale wierzę, że stanie się to bardzo szybko. Dobrej gry spodziewają się kibice i my musimy im to zagwarantować. Teraz tylko treningi i jeszcze raz treningi. Żeby dobrze przygotować się do sezonu trzeba wylać mnóstwo potu, ale nasze zawodniczki są bardzo ambitne i wiedzą na czym polega sport na najwyższym poziomie.
– Na pewno podczas treningów i każdego meczu dziewczyny dadzą z siebie wszystko – zapewnia pani kapitan KSZO Ostrowiec Dorota Ściurka. – Ważna jest wzajemna motywacja do gry i wiara w siebie oraz cały zespół. To jest klucz do sukcesów.
Życzymy owocnych treningów i jak najlepszego przygotowania dDSC02591DSC02592DSC02593DSC02596DSC02598DSC02599DSC02601DSC02602DSC02603DSC02605DSC02606DSC02607DSC02608DSC02609DSC02610siatkarki konferencjao sezonu, a później samych sukcesów w lidze.

Polecamy również