Super plac zabaw

Z wielką pompą odbyło się dzisiaj oficjalne otwarcie podwórka „Nivea” przy Zespole Szkół nr 2 na osiedlu Stawki. Dzięki wysiłkowi internautów, którzy oddawali swoje głosy w konkursie dzieci mają wspaniały plac zabaw. Są tam bujaczki, huśtawki, ścianka wspinaczkowa, skakanki, specjalne tunele do zabawy oraz zjeżdżalnie. Plac zabaw jest na miarę XXI wieku i będzie służył nie tylko uczniom z Zespołu Szkól nr 2, ale także dzieciom z okolicznych osiedli.
– Chciałabym serdecznie podziękować, nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim mieszkańcom Ostrowca, którzy oddawali swoje głosy na naszą szkołę podczas konkursu – mówi dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Katarzyna Goworek.- Ostatnia noc konkursu, kiedy to nasza szkoła pękała w szwach dowiodła, że potrafimy się zintegrować. Wszystkie komputery były zajęte, a niektórzy przynosili nawet własne laptopy. To była wyjątkowa noc. Zdobyliśmy 66077 głosów zajmując 13 miejsce w Polsce. To Państwo „wykliklaliście” ten plac zabaw i za to wam serdecznie dziękuje.
– To trud rodziców i dzieci spowodował, że mamy takie fajne miejsce do zabawy dla dzieci – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – W Ostrowcu powstaje i będzie powstawać coraz więcej terenów rekreacyjnych. Takie jest zapotrzebowanie naszego społeczeństwa, co między innymi było widać podczas składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego.
– Mnie najbardziej podoba się ścianka do wspinaczki, bo można na niej wyrobić sobie mięśnie – mówi Patryk. – Zjeżdżalnia też jest fajna.
– Super jest skakanka – krzyczy Zosia. – Ja uwielbiam skakać i będę tu przychodzić bardzo często.
Podczas dzisiejszego festynu na terenie szkoły na Stawkach zabawa była super, a w roli głównej wystąpił oczywiście nowiutki plac zabaw. nivea1nivea2nivea3nivea4nivea5nivea6nivea7nivea9nivea8nivea10nivea11nivea12nivea13nivea14nivea15nivea16nivea18niveaw17nivea20nivea22nivea23nivea24nivea0

Polecamy również