Prezydent u „Amazonek”

75 pań zrzesza Ostrowiecki Klub „Amazonka”. Kobiety po przebytych chorobach spotykają się i wzajemnie wspierają. Dzisiaj w klubie odbyło się spotkanie integracyjne, w którym uczestniczył prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.
– Dzisiaj spotykamy się na Dniach Otwartych naszego stowarzyszenia – mówi Danuta Ogórek prezes Stowarzyszenia Ostrowiecki Klub „Amazonka”. – Wcześniej panie uczestniczyły w prelekcjach z psychologiem i rehabilitantem. Obecnie nasze stowarzyszanie, które istnieje od 1997 roku zrzesza 75 pań. Pomagamy kobietom, które przeszły operacje. Wspieramy je psychicznie i zapewniamy niektóre formy rehabilitacji. W Ostrowcu jest dużo chorych pań i dlatego takie stowarzyszenie jest bardzo potrzebne.
– Od wielu lat współpracuje z Ostróweckim Klubem „Amazonka” – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – Wspierałem, wspieram i będę wspierać ich działalność. Szczególne podziękowania chciałbym złożyć pani Danucie Ogórek, która nie szczędzi własnej energii i czasu, żeby ten klub funkcjonował jak najlepiej.
Podczas spotkania panie amazonka 1amazonka2amazonka czolodyskutowały, śmiały się i delektowały się pysznymi potrawami z grilla.

Polecamy również