Sukces prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Sukces Ostrowca.

jg2

dyplom2dyplom1Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zajął pierwsze miejsce w plebiscycie ”Perły Samorządu 2021” organizowanego przez „Dziennik Gazeta Prawna” oraz Miasto Gdynia w kategorii „ Najlepszy Włodarz Miasta”. Ogłoszenie wyników odbyło się dzisiaj. Tegoroczna edycja odbyła się w formule online. Sukces Jarosława Górczyńskiego to uznanie za ciężką pracę na rzecz naszego miasta. To także ogromne wyróżnienie dla Ostrowca Świętokrzyskiego i jego mieszkańców.

Do udziału w plebiscycie zostały zaproszone wszystkie samorządy. O wynikach zdecydowała kapituła konkursu. Oceniane były działania w 2020 roku. Najlepszym włodarzem został wybrany Jarosław Górczyński.

– Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie i wskazanie mnie jako lidera- mówił podczas relacji online prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – Nie jest łatwo dzisiaj brać odpowiedzialność i wskazywać kierunki. Mimo przeszkód trzeba podejmować decyzje także te dotyczące przyszłości. Serdecznie dziękuje moim współpracownikom. To jest nasz wspólny sukces, bo lider nigdy nie jest sam. Ćwierć wieku jestem związany z samorządem i wiem, że coraz trudniej jest pracować w samorządzie. Warto jednak pracować dla ludzi i wykonywać swoją pracę z pasją.

W kategorii „Gminy Miejskie do 100 tyś. mieszkańców” Ostrowiec Świętokrzyski otrzymał wyróżnienie.

Takie nagrody i wyróżnienia cieszą szczególnie, ponieważ są przyznawane przez fachowców. To nie jest wyróżnienie polityczne, a dostrzeżenie Ostrowca jako miasta, w którym zmiany dokonują się w dobrym tempie, przy dobrej jakości usług dla mieszkańców- dodaje Jarosław Górczyński.- To dla mnie zaszczyt znaleźć się w zacnym gronie koleżanek i kolegów, którzy przede mną odbierali tę nagrodę, ale chcę powtórzyć, że to nie jest indywidualny sukces Jarosława Górczyńskiego. Dedykuję go moim współpracownikom, osobom które wspierają mnie na co dzień oraz wszystkim mieszkańcom miasta, którzy postrzegają Ostrowiec tak jak na to zasługuje, będąc drugim pod względem wielkości miastem województwa świętokrzyskiego oraz liderem jego północnej części.

 

Fot. Archiwum

Polecamy również