Poseł na bazarze

Dzisiaj w Ostrowcu gościł poseł Ziemi Świętokrzyskiej Artur Gierada. Pan poseł spotkał się mieszkańcami miasta na małym bazarze na osiedlu Ogrody oraz w pasażu handlowym na osiedlu Słoneczne. Towar oferowany na bazarze tak spodobał się panu posłowi, że postanowił zaopatrzyć się w maliny i trzy kilogramy jabłek koszteli.
– To kolejny dzień kampanii wyborczej, ale to dgierada3gierada4gierada89gierada5gierada10gierada 6gierada8gieradaczolozień bardzo miły, ponieważ mogę spotkać się z mieszkańcami Ostrowca i porozmawiać o ich codziennych problemach- mówi poseł Artur Gierada. – Rozmawiamy o tym co udało się zrobić w ciągu ostatnich czterech lat jak na przykład Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego czy kolejny etap obwodnicy. Wspólnie zastanawiamy się nad tym co robić, żeby mieszkańcom Ostrowca żyło się lepiej. Ja jestem otwarty na współprace z samorządowcami, bo dobrze wiem, że tylko taka współpraca przełoży się na rozwój miast.
Pan poseł pomimo zimna bardzo chętnie odpowiadał na pytania mieszkańców. Z niektórymi z nich nawet się zaprzyjaźnił, a pluszowa maskotka – miś zrobiła prawdziwą furorę. Mieszkańcy Ostrowca zostali poczęstowani przez pana posła pysznymi ciasteczkami.

Polecamy również