Biuro poselskie w Ostrowcu

Marzena Okła – Drewnowicz, która już trzecią kadencję będzie zasiadać w ławach poselskich obiecała, że w Ostrowcu Świętokrzyskim Platforma Obywatelska otworzy swoje biuro poselskie.DSC03990DSC03989DSC03996DSC03993
– Na terenie powiatu ostrowieckiego Platforma Obywatelska uzyskała poparcie na poziomie 24 procent – mówi Marzena Okła – Drewnowicz. – Taki wynik zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy otworzyć w Ostrowcu biuro poselskie, żeby być jak najbliżej mieszkańców tego miasta. Czeka nas teraz zupełnie inna rola w Sejmie, ponieważ będziemy w opozycji. Zapewniam jednak, że będzie to opozycja konstruktywna. Jeżeli chodzi o prace na rzecz powiatu ostrowickiego to musimy dopilnować budowy piątego etapu ulicy Zagłoby. Ten projekt jest wpisany do realizacji na lata 2014 – 2020. Na te inwestycje już są pieniądze. W powiecie ostrowieckim istnieje koalicja PO- PiS więc na pewno będzie łatwiej o porozumienie z korzyścią dla mieszkańców.
Biuro poselskie prawdopodobnie będzie mieściło się przy ulicy Iłżeckiej.
Uczestniczący w konferencji prasowej szef PO w Ostrowu Eligiusz Mich stwierdził, że nadal liczy na dobrą współpracę w starostwie ostrowieckim z pożytkiem dla mieszkańców powiatu.

Polecamy również