Głodny włamywacz?

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 16- latka podejrzewanego o dokonanie włamania do sklepu. Sprawca ukradł różnego rodzaju produkty spożywcze o łącznej wartości 170 złotych. Nastolatek został już przesłuchany i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny.
W minioną niedzielę około godz. 3 nad ranem dyżurny ostrowieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie pasażu handlowego w mieście.
-Jak wynikało z ustaleń, chwilę wcześniej nieustalony wówczas sprawca do punktu sprzedaży dostał się poprzez wypchnięcie szyby w drzwiach wejściowych. Ze sklepu zostały skradzione różnego rodzaju produkty spożywcze o łącznej wartości 170 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy. Już wczoraj ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 16- letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego- poinformowała Ewa Libuda, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu.
Nastolatek został już przesłuchany i przyznał się do dokonania włamania. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny.

Polecamy również