Schował się w ciuchach

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu w gminie Bodzechów. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Dzisiaj w nocy ostrowieccy policjanci otrzymali informacje, że ktoś prawdopodobnie włamuje się do jednego z domów na terenie gminy Bodzechów. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy szybko potwierdzili fakt włamania. Jak się okazało sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych, którymi dostał się do wnętrza domu. Funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń zauważyli młodego mężczyznę, który próbując ukryć się przed policjantami przykrył się na łóżku stertą ubrań. Włamywacz został zatrzymany. Był nim 23–letni mieszkaniec tej samej gminy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca nie był w stanie wytłumaczyć mundurowym swojego nierozważnego postępowania.
Dzisiaj po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszy zarzuty. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Polecamy również