Złote Liceum Rankingu „Perspektyw” 2020

Miło nam poinformować, że w opublikowanym 9 stycznia Rankingu „Perspektyw” 2020 Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza po raz kolejny uzyskało tytuł „Złotej Szkoły 2020”. Złotym znakiem jakości kształcenia, znanym jako złota tarcza, honorowane są szkoły, które uplasowały się pomiędzy 1 a 200 miejscem wśród najlepszych szkół w Polsce. LO Nr II może poszczycić się w tym roku 1. miejscem w powiecie ostrowieckim wśród publicznych liceów ogólnokształcących, 6. w województwie i 188. miejscem w Polsce.

Warto dodać, że na 22 Rankingi „Perspektyw” byliśmy obecni w 21, tym bardziej cieszy nas fakt, że po raz kolejny jesteśmy najlepszym liceum w powiecie ostrowieckim. Dodatkowo, okazaliśmy się bezkonkurencyjni i jako jedyni wśród publicznych liceów ogólnokształcących powiatu uzyskaliśmy tytuł „Złotej Szkoły 2020”. Do tego sukcesu przyczyniły się wyniki egzaminu maturalnego, do którego w maju 2019 roku przystąpiło 130 absolwentów Liceum Chreptowicza, nasi olimpijczycy rankingowi oraz ciężka praca grona pedagogicznego, które na co dzień pracuje z naszą młodzieżą.

Cieszy nas fakt, że po raz kolejny powszechna opinia najlepszej szkoły w Ostrowcu Świętokrzyskim została poparta złotym znakiem jakości szkoły. Dzięki temu możemy bez wahania stwierdzić, że „Wybierając Liceum Chreptowicza, wybieramy przyszłość”.

 

Polecamy również