Doping o zmroku

Już w czwartek o godzinie 21 rozpocznie się arcyważne spotkanie reprezentacji Polski na Euro. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna Niemiec. Zapraszamy do wspólnego dopingu na ostrowieckim Rynku. Na pewno atmosfera będzie równie wspaniała jak podczas niedzielnego meczu z Irlandią Północną. Kibicowanie na Rynku organizowane jest przez Agencję Rozwoju Lokalnego oraz Klub Piłkarski KSZO 1929.

– Dziękujemy wszystkim za przybycie w niedzielę na Rynek i przypominamy, że spotykamy się już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, podczas meczu z Niemcami. Przygotowaliśmy dla naszych kibiców jeszcze kilka dodatkowych niespodzianek – powiedziała Agnieszka Rogalińska, prezes ARL Sp. z o.o.
Pikniki odbywać się będą podczas wszystkich meczów reprezentacji Polski, na Rynku obejrzeć będzie można także oba półfinały i finał mistrzostw Starego Kontynentu.

W czwartek, 16 sierpnia, zapraszamy na ostrowiecki Rynek już od godz. 18, jako przedsmak wieczornych emocji, na telebimie pokazany będzie bowiem mecz naszych grupowych rywali: Irlandii Północnej i Ukrainy.

Polecamy również