Nasi najlepsi uczniowie

Poznaliśmy najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016. W kinie „Etiuda” odbyła się uroczysta gala plebiscytu „Uczeń Roku” organizowanego przez Urząd Miasta i Gazetę Ostrowiecką.


Finalistami plebiscytu Uczeń Roku w kategorii szkoła podstawowa zostali:

Aleksandra Szala z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
Kinga Komisarczyk z  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 
Konrad Grunt z  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 
Oliwia Tyrała z  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5  
Aleksandra Wiączek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7  
Zuzanna Ludynia z  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9  
Natalia Cieślak z  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10
Joanna Brodnicka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 
Julia Plech  z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego
Kewin Wańdoch z Katolickiego Zespołu Edukacyjnego


Finalistami plebiscytu Uczeń Roku w kategorii gimnazjum zostali:

Aleksandra  Kępa  z  Publicznego Gimnazjum nr 1 
Michał Sroczyński  z  Publicznego Gimnazjum nr 3 
Marcin Fulara z  Publicznego Gimnazjum nr 4 
Aleksandra  Pawlik z Publicznego Gimnazjum nr 5 
Maciej  Zamorski z Niepublicznego Gimnazjum im. St. Konarskiego
Zuzanna Sejdzińska z Katolickiego Gimnazjum  im. ks. M. Popiela


W kategorii finaliści i laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych nagrodzono 26 osób, spośród których największą grupę stanowili uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. St. Konarskiego, Publicznego Gimnazjum nr 1 i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego.

Wyróżnieni uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 to osoby bez wątpienia nietuzinkowe. Ci młodzi świadomi ludzie poprzez realizację własnych pasji i zainteresowań dzięki ciężkiej pracy inwestują już dzisiaj we własną przyszłość. Ich pasja poparta systematycznością, konsekwencją i uporem została dostrzeżona i nagrodzona. Jestem przekonana że to dopiero początek i niejednokrotnie usłyszymy o kolejnych sukcesach tej wyjątkowo uzdolnionej młodzieży – mówi Renata Olszańska dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1.

 – Jestem dumna z tak licznej reprezentacji uczniów szkół Konarskiego na uroczystości. Ich sukcesy są ogromną motywacją do dalszej pracy. Pokazują, że przyjęte przez nas od początku priorytety jak wysoki poziom nauczania, dobre wychowanie, wszechstronny rozwój oraz ciągłość i spójność edukacyjna przynoszą zamierzone efekty – mówi Kinga Wnuk, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. St. Konarskiego – Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, ich nauczycieli i dyrektorów. Cieszy fakt, że w Ostrowcu mamy tak wielu mądrych i zdolnych młodych ludzi. u1uuuuuuu u3u nogggg u5u6


W czasie uroczystości
nagrodzono również po trzy osoby, z każdej szkoły, wyróżniające się nie tylko wiedzą i umiejętnością jej wykorzystania i wzorowym zachowaniem, ale także zainteresowaniami takimi jak sport, muzyka czy zaangażowaniem społecznym. W tej kategorii nagrody otrzymało aż 63 uczniów.
 

Polecamy również