Prezydent wita nowych Ostrowczan

DSC09765

Teren miasta Ostrowca Świętokrzyskiego staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na osiedlenie się, natomiast obecność i aktywność nowych mieszkańców w ogromnej mierze, przyczynia się do rozwoju naszego miasta.

Dlatego też od 1 stycznia tego roku każda nowo meldująca się osoba w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymuje od Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego list za pośrednictwem, którego prezydent gratulując dobrego wyboru,  wita nowych mieszkańców jako pełnoprawnych obywateli naszego miasta. Oprócz listu każda meldująca się osoba otrzymuje również upominek. Na pewno jest to bardzo miły gest wobec osób, które na stałe osiedlają się w naszym mieście.prezydent wita nowych ostrowczan

Warto wspomnieć, że w roku ubiegłym liczba mieszkańców o nowo meldujące się osoby wzrosła o około 300 osób.

Polecamy również