Walentynki w „Chreptowiczu”

walchreczolo

Walentynkowe zabawy, konkursy, słodkie upominki, muzyczne dedykacje – tak obchodzono w „Chreptowiczu” popularne wśród młodzieży Walentynki.

Dużym powodzeniem cieszyła się zabawa konkursowa „Znajdź swoją drugą połowę” – dziewczęta i chłopcy losowali kartki z numerkami , po czym każdy z losujących miał za zadanie odnaleźć drugą osobę z tym samym numerem. Para, która jako pierwsza odnalazła się po wylosowaniu numerków, otrzymała w nagrodę zaproszenie na romantyczną kolację do restauracji A’propos. Kulinarna randka dla Marty Czubali z klasy 2e i Filipa Lipki z klasy 3a okazała się miłą niespodzianką, tym bardziej że pizzę z A’propos obydwoje uwielbiają.

Walentynkową atmosferę w szkole tworzyły jeszcze inne akcenty, np. dekoracje z balonów w kształcie serca, tematyczne słodycze, i przede wszystkim nastrojowa muzyka opatrzona dedykacjami od i dla konkretnych osób.walchre1 walchre2 walchre3walchre4 walchre5 walchre6walchre7 walchre8

W organizację walentynkowej imprezy zaangażowany był Samorząd Uczniowski, a jego najaktywniejszym członkom ( Małgosi Garbackiej- przewodniczącej SU, Maćkowi Nowakowskiemu- wiceprzewodniczącemu, Natalii Grzegolec, Magdzie Gęborze, Adrianowi Szydłowskiemu, Kamilowi Kielochowi) należą się wielkie brawa za pomysłowość i stworzenie w szkole okazji do wyrażenia uczuć licealistów nie tylko wobec płci przeciwnej, ale także do okazania sympatii wobec nauczycieli – od nich również nie zabrakło muzycznych dedykacji dla uczniów. Wzajemne miłe gesty potwierdziły po raz kolejny, że w tym liceum oprócz dobrej nauki jest i dobra zabawa.

Polecamy również