Nowe forum Ostrowca od dziś


Już dzisiaj 23 czerwca 2017 roku startuje nowe, profesjonalne forum naszego miasta i okolic.

-Poprzednie forum było z nami bagatela 20 lat, ale zostało zamknięte przez właściciela na początku czerwca tego roku. Ostrowczanie przyjęli tę wiadomość z rozgoryczeniem, dlatego też rodzima firma KAVARITO postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta i otworzyć nowe, w pełni bezpieczne, bo zabezpieczone protokołem SSL (https:// w adresie strony) oraz innowacyjne forum oparte o najnowsze technologie informatyczne- mówią założyciele nowego Forum Ostrowca.-Forum ma za zadanie skupiać społeczność wszystkich Ostrowczan (zarówno tych mieszkających w mieście oraz tych, którzy wyjechali w świat), ale również mieszkańców bliższych i dalszych okolic regionu świętokrzyskiego.

Główne założenia forum to zbudowanie silnej i trwałej społeczności naszego miasta, opartej na rzetelnej dyskusji na wszelkie tematy – od tych bardzo ważnych dla mieszkańców i rozwoju miasta, jak i tych najbardziej trywialnych. Każdy, niezależnie od wieku i poglądów znajdzie tutaj coś dla siebie.

Z dodatkowych funkcji forum umożliwi bezpłatne dodawanie ogłoszeń, amatorom i profesjonalnym fotografom umieszczanie zdjęć okolic, przedsiębiorcy będą mogli umieszczać informacje o swoich firmach jak i usługach, które świadczą, ponadto forum posiada również księgę gości, do której wpisywania się zachęcamy gorąco!

-Mamy nadzieję, że nowe forum Ostrowca Świętokrzyskiego spełni oczekiwania wszystkich mieszkańców i rozpoczną oni nową, owocną dyskusję na tematy bliskie nam wszystkim- dodają założyciele nowego Forum Ostrowca.

Portal ostrowiecnews.pl będzie współpracować z ForumOstrowiec.pl

Serdecznie zapraszamy!
ForumOstrowiec.pl

Polecamy również