Sukces „Pereł” Ryszarda Góry

Loranty Ania 1

Wokalistki z grupy ,,Pereł Ryszarda Góry; z Ogniska Pracy Pozaszkolnej zdobyły cenne nagrody i wyróżnienia podczas XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing”, który odbył się we Włoszczowskim Domu Kultury. Do konkursu zakwalifikowało się ponad stu uczestników z całej Polski. Oceniani byli w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa ,gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.
Roksana Wrzesień 1.PNG
Zmagania konkursowe oceniało jury w składzie ; Dorota Kopka-Broniarz – wokalistka, autorka muzyki i tekstów, nauczyciel śpiewu, producent, manager . Dawid Adamski Certyfikowany trener Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Wokalista, kompozytor, uczestnik wielu projektów muzycznych. Dorota Adamczyk – mgr filologii angielskiej; założycielka szkoły językowej L.A. LANGUAGE ACADEMY . Małgorzata Szwarc -nauczyciel muzyki w SP nr 2 we Włoszczowie. Jury w swojej ocenie brało poduwagę umiejętności wokalne i językowe, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie artystyczny. I tak znów doceniono na ogólnopolskiej arenie talenty Pereł Ryszarda Góry które zdobyły kolejne cenne nagrody i wyróżnienia.
Ania Loranty uczennica II LO im. Joachima Chreptowicza zdobyła 3 miejsce .Śpiewałam piosenkę ,, Killing Me z repertuaru Fugees. Utwór, który sobie wybrałam nie był wcale łatwy. Musiałam wykazać się dojrzałością muzyczną, aby zrozumieć i dobrze oddać przesłanie piosenki. Bardzo cieszę się z oceny jury, szczególnie że w mojej kategorii poziom wykonawców był wyjątkowo wysoki.

Roksana Wrzesiań uczennica PG w Szewnie zdobyła wyróżnienie w trzeciej kategorii wiekowej Śpiewałam utwór  z repertuaru Beyonce .Piosenka ta wymagała ode mnie dużych umiejętności scenicznych i wokalnych. Jestem szczęśliwa że mój pomysł na interpretacje tego tekstu spodobał się jurorom-chętnie wezmę udział w następnej edycji tego konkursu.Ryszard Góra Konkurs na dużo wyższym poziomie niż w roku ubiegłym .Mnóstwo świetnie śpiewających, bardzo utytułowanych wokalistów z całej Polski.
Dobra organizacja i atmosfera na konkursie .Organizatorom gratulujemy bo ich ciężka i przemyślana praca doprowadziła do naprawdę dużego sukcesu tego konkursu.”The Joy of Singing” zwłaszcza po tegorocznej edycji bez wątpienia należy zaliczyć do elity krajowych konkursów piosenki anglojęzycznej.

Polecamy również