Centralizm już był – Jest czas samorządów

po wostrowcu

Posłowie Platformy Obywatelskiej : Sławomir Neumann, Janusz Cichoń, Izabela Mrzygłocka, Anna Wasilewska, Włodzimierz Nykiel gościli dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim na zaproszenie Przewodniczącego Grigora Szaginiana oraz Zarządu Platformy Obywatelskiej RP w powiecie Ostrowieckim. Spotkanie z mieszkańcami odbyło się w Hotelu Red.

– Posłowie Platformy Obywatelskiej odwiedzą wszystkie powiaty w Polsce- mówi Grigor Szaginian. – Z mieszkańcami spotkają się fachowcy i profesjonaliści z rożnych dziedzin, którzy będą opowiadać o programie partii i odpowiadać na pytania mieszkańców. Zajmą także stanowisko wobec pomysłów obecnego rządu. Podczas rozmów z mieszkańcami będą analizowane ich problemy i bolączki, tak, żeby można je było jak najlepiej rozwiązać.

Posłowie PO zapowiadają częste wizyty w naszym województwie.DSC07039DSC07041DSC07043DSC07047DSC07040DSC07058DSC07066DSC07054DSC07055DSC07053DSC07057DSC07051DSC07050DSC07049DSC07062DSC07063DSC07064DSC07065DSC07056

Jesteśmy w województwie świętokrzyskim po raz kolejny – mówi Sławomir Neumann, przewodniczący klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.- – Dzisiaj w Kielcach odbyło się posiedzenie gabinetu cieni. Rozmawialiśmy głównie o programie senioralnym dla osób starszych. PO konsultuje i rozmawia z Polakami o rożnych problemach. Dzisiaj w Ostrowcu chcemy poruszyć problem programu samorządowego. Za kilka miesięcy odbędą się bardzo ważne wybory samorządowe. Będziemy jeździć, spotykać się i konsultować nasze pomysły. Wspólnie musimy znaleźć takie rozwiązania, które pomogą nam w wyborach samorządowych. To są dni rozmów i konsultacji we wszystkich powiatach województwa świętokrzyskiego. Niebawem będziemy prezentować program regionalny koalicji PO i. Nowoczesnej. Będziemy pokazywać rozwiązania dla województwa świętokrzyskiego i poszczególnych powiatów. Nikt za Was lepiej nie pokaże nam drogi co należy robić, bo to wy tu żyjecie. Centralizm już był. Teraz jest czas samorządów. Warszawa nie może decydować za mieszkańców Ostrowca i innych miast. W Ostrowcu także będziemy startować pod szyldem koalicji Po i . Nowoczesna. Oferta personalna i programowa dla mieszkańców Ostrowca będzie na najwyższym poziomie. Nie chcemy już koalicji egzotycznych. Najważniejszy jest dialog i porozumienie, aby na końcu wybrać osoby, które mają szanse wygrać. Stawiamy na ludzi, którzy chcą bronić swojego samorządu przed władzą centralną.

Polecamy również