Ostrowiec potrafi się jednoczyć. Artyści dla Marcina

a2

W hotelu Accademia odbył się charytatywny koncert z którego dochód przeznaczony jest na rehabilitację i pomoc w powrocie do sprawności Ma1 a3 a4 a5 a6 a7arcina. Chłopak uległ poważnemu wypadkowi w listopadzie ubiegłego roku i odniósł szereg poważnych obrażeń.

Na scenie wystąpili przedstawiciele różnych gatunków muzycznych, DJe,lokalne artystki, raperzy, a gwiazdą wieczoru był Bonus RPK – przedstawiciel nurtu ulicznego rapu. Na jego koncert czekało wielu młodych ludzi zgromadzonych w sali hotelowej. Zabawa była super.

-Między występami prowadzono licytację, z której dochód przeznaczony jest na rehabilitację Marcina mów Koordynator wolontariatu- Justyna Walczak– Nasza młodzież stanęła na wysokości zadania, przyszli na koncert, wsparli kupując cegiełkę oraz licytując. Ponadto, młodzi ludzie przy rytmach swojego idola bawili się doskonale i co ważne- kulturalnie .

Firma SPARTAN czuwała nad bezpieczeństwem- non profit. pani Bożena Kieloch, dyrektor hotelu udostępniła salę. Ostrowiec pokazał, że potrafimy się jednoczyć i pomagać bez względu na różnice poglądów, wieku czy upodobań do gatunków muzycznych.

Polecamy również