WIOSENNE SPOTKANIE Z ASPEKTEM

pp1

pDzisiaj w Galerii Fotografii odbył się wieczór autorski, związanej z Klubem Literackim „Aspekt” Elżbiety Chuchmały. Pretekstem do spotkania było wydanie przez nią tomiku wierszy i zbioru opowiadań.

– Właśnie uświadomiłam sobie, jak bardzo stęskniłam się za naszymi wieczorami poetyckimi; rzeczywiście mieliśmy dość długą przerwę, ale to dlatego że członkowie klubu dużo tworzyli i przygotowywaliśmy do druku kilka zbiorów. Wiele się działo, ale cieszę się, że dzisiejszą promocją rozpoczynamy spotkania z szerszym gronem czytelników. Wkrótce odbędą się spotkania autorskie J. E. Gryza oraz G. Gołębiowskiego i K. Łukasik – mówi prezes „Aspektu” Aneta Pierścińska-Maruszewska.

Elżbieta Chuchmała tworzy w języku polskim i włoskim, zarówno poezję, jak i prozę. Często jej utwory przypominają niedokończone, urwane myśli. Koncentruje się głównie na miłości, ale dotyka różnych tematów.pp2 promo1  ppo promoost

O oprawę artystyczną wieczoru zadbał Ryszard Góra wraz ze swoimi „Perłami”, a artystycznymi przemyśleniami podzielił się znany w regionie twórca i naukowiec Stanisław Rogala.

Całość przebiegła w miłej, lirycznej atmosferze. Czekamy zatem na kolejne wieczory z „Aspektem”.

Polecamy również