Hulajnogi, piłki, rolki i sportowe zabawki z Centrum Sport

DSC09501

DSC09499DSC09496DSC09504DSC09505

Tekst sponsorowany

Nowa piłka, rolki, wrotki, hulajnogi wyczynowe i rekreacyjne. Koszulki i dresy z nazwiskami ulubionych piłkarzy lub innych sportowców. Strój sportowy z własnym imieniem lub inicjałami. Obuwie sportowe, buty piłkarskie przeznaczone na „Orlika”, halę oraz trawę naturalną. Wszystko w wysokim gatunku. To może być wymarzony prezent dla Twojego dziecka z okazji Jego święta. Sportowy asortyment doskonały na prezent z okazji Dnia Dziecka oferuje sklep sportowy Centrum Sport mieszczący się przy ulicy Okólnej 5 w budynku dawnego sklepu „Feniks”. Ponadto znajdziesz tam rękawice bokserskie, kaski, ochraniacze, worki treningowe i inny rożny sprzęt sportowy dla wyczynowców i amatorów.DSC09481DSC09491DSC09498DSC09487DSC09495DSC09497DSC09507centrum sport

W sklepie Centrum Sport wykonywane są stroje sportowe z własnym nadrukiem: imię i nazwisko, numer, logo ukochanego klubu. Asortyment oferowany w Centrum Sport jest bardzo dobry gatunkowo.

Sportowy prezent dla Pociechy z okazji Dnia Dziecka to nie tylko dobry pomysł, który ucieszy każdego pasjonata sportu. Taki prezent zachęci również niejedno dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zamiast godzin spędzonych przed komputerem lub telewizorem – wyjście na boisko z kolegami. Zamiast wielogodzinnego plotkowania na forach internetowych jazda na hulajnodze lub rolkach – oczywiście ze Sklepu Centrum Sport. Taki prezent to samo zdrowie dla Twojego dziecka. Pomyśl o tym przed Jego świętem i udaj się na zakupy do sklepu Centrum Sport. Tam możesz liczyć na fachowe doradztwo.

Kochasz sport u Nas dostaniesz wszystko co Ci będzie potrzebne do jego uprawiania.

Kierujemy się hasłem: „Jesteśmy bezkonkurencyjni cenowo !!!”

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00.
Sobota: 9.00 – 14.00.

Serdecznie zapraszamy!!!!!

Centrum Sport  ul. Okólna 5 w budynku dawnego sklepu „Feniks”.

 

Polecamy również