Kampania „NaSzóstkę”

materrczolo

materrczolomater1mater3mater4mater5mater6materr2Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

Już tylko dwa dni dzielą nas od wyborów parlamentarnych. Dla kandydatów jest to ostatni moment, aby przekonać wyborców do zaznaczenia swoich głosów właśnie przy ich nazwisku na liście. Na ostatniej prostej kampanii, 9 października sala Hotelu Europa wypełniła się sprzymierzeńcami Jerzego Materka.

Kandydatowi poparcia udzielili: Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak, Starosta Powiatu Starachowickiego Piotr Babicki, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice Ewa Skiba, Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice Aneta Nasternak, Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Piotr Dasios, Burmistrz Miasta i Gminy Wąchock Jarosław Samela, Wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek, Zastępca Prezydenta Kielc Arkadiusz Kubiec oraz radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Sławomir Gierada.

W trakcie spotkania każdy z wyborczych sprzymierzeńców Jerzego Materka zabrał głos. Wystąpienia zaproszonych gości rozpoczął prezydent Marek Materek – syn kandydata do parlamentu. W trakcie wy- darzenia wielokrotnie podkreślano wagę czynnego udziału obywateli w wyborach oraz wartość oddania głosów na ludzi, którzy będą troszczyć się o wspólne dobro narodu – ponad podziałami. – Tata uczył nas zawsze, żeby być dobrym człowiekiem i żeby mieć wielkie serce.

-W tych wyborach mamy okazję wybierać przedstawicieli do parlamentu. Chciałbym, żeby w polskim parlamencie znajdowały się osoby, które są dobrymi ludźmi i mają wielkie serce, dlatego zachęcam państwa do oddania głosu na Jerzego Materka – mówił syn samorządowca. – Czuję się zaszczycony, bardzo szczęśliwy, że jestem częścią drużyny. Drużyny, która charakteryzuje się stu- procentową skutecznością. Drużyny, która wygrała dwukrotnie w mieście Starachowice. Drużyny, która jednokrotnie, jak dotychczas, wygrała w powiecie starachowickim i drużyny, która w osobie Jerzego Materka wygra również w niedzielę dla województwa świę- tokrzyskiego.

Jestem o tym przekonany – podkreślał Starosta Piotr Babicki. – Zaangażowanie samo się obroni, nie patrzę na to, pod jakim szyldem kandy- duje Jerzy Materek – dodawał Wójt Obrazowa Krzysztof Tworek – Z panem Jerzym Materkiem wspólnie rozpoczynaliśmy kampanię, razem wspieraliśmy się, zdążyliśmy się dobrze poznać. Łączą nas te same idee, zwłaszcza jeśli chodzi o samorządy, w których od lat działamy.

-Dostrzegamy ich problemy, zagrożenia. Łącząc siły chcemy to zmienić – mówiła starosta ostrowiecki Marzena Dębniak. – To bardzo ważne, abyśmy mieli w Sejmie i Senacie swoich reprezentantów z doświadczeniem życiowym i zawodowym, z wiedzą, takich, którzy wsłuchają się w głos samorządowców i będą nas wspierać, a nie przeszkadzać nam.

-Przed Państwem najlepsi kandydaci do Sejmu i Senatu Jerzu Materek i Marzena Dębniak – mówił prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.

Jak podkreślali goście, podczas kampanii wyborczej Jerzy Materek uścisnął tysiące rąk i są to ręce, które ich zdaniem zapewnią mu sukces.

Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

Polecamy również