Czwarta „Mikołajkowa Noc Cudów” za nami!

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im Henryka Sienkiewicza już po raz czwarty zaprosili swoich uczniów do udziału w „Mikołajkowej Nocy Cudów”. Czwarta „Mikołajkowa Noc Cudów” odbyła się 6 grudnia od godz.20.00 do 24.00. Głównym celem spotkania była integracja społeczności szkolnej oraz podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z obchodami świąt.noc cudopw psp 7n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 n8 n9 n10 n11 n12 n13 n14

Zbliżają się święta, magiczny czas dla wszystkich dzieci i dorosłych. Na pierwszą gwiazdkę i Mikołaja czekają wszyscy. Chcielibyśmy ten czas oczekiwania na święta i prezenty troszkę Wam umilić – takimi słowami opiekunowie: Monika Wiączek, Julita Klepacz, Ewa Zakowana, Jolanta Ścibisz-Glibowska, Magdalena Skwara oraz Marcin Bartnik powitali swoich podopiecznych.

W trakcie kilku godzin w „siódemce” działy się magiczne rzeczy. Na uczestników zabawy czekały zagadki, quizy, kalambury, karaoke, nauka tańca, konkursy plastyczne oraz wspólne śpiewanie tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek. W rolę tradycyjnego Świętego Mikołaja wcieliła się, jak co roku, dyrektor Rozalia Machnicka, która dla uczniów przygotowała słodką niespodziankę.

Uczniowie pakowali również prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka w Małachowie. Od listopada w szkole trwała zbiórka odzieży, zabawek, przyborów szkolnych oraz książek. W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna, co umożliwiło zebranie ogromnej ilości potrzebnych rzeczy.

Polecamy również