Wspaniały występ zawodników Klubu Black & White

W miniony weekend Prezydent Miasta Jarosław Górczyński uroczyście otworzył Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness oraz MIstrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się na hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Świętokrzyskiej. Po raz pierwszy w historii Ostrowca Świętokrzyskiego Polski Związek Kulturystyki, Fitess i Trójboju Siłowego przydzielił organizację tej prestiżowej imprezy klubowi z naszego miasta.f1 f2 f3 f4

W Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness wzięło udział 105 zawodników z całej Polski  reprezentujących 26 klubów, natomiast Juniorzy i Weterani stanowili liczną 120 osobową grupę. Bardzo dobrą formę zaprezentowali podopieczni Klubu Black & White zdobywając 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej dzieci oraz dużą pulę medali w kategoriach indywidualnych. Klasyfikacja wyglądała następująco: I miejsce w kat. do 7 lat zdobyła Maria Mazurek, II miejsce Nikola Dukielska , W kat. do 8 lat brązowy medal trafił do Blanki Lach, a 4 miejsce Lenie Kalicie. W kat. do 9 lat srebro wywalczyła Nadia Żmuda, W kat. do 10 lat Wicemistrzynią Polski została Emilia Wojtas. W grupie do 11 lat Blanka Walczyk sięgnęła po złoto, srebro trafiło do Liwii Delegiewicz. Bardzo dobre, bo 3 miejsce zajęli reprezentanci ostrowieckiego Klubu w drużynówce Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Jak podkreślają uczestnicy tej sportowej imprezy wydarzenie zostało zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, profesjonalnie i wzorowo, co dodatkowo napawa radością i doskonale promuje Ostrowiec Świętokrzyski jako ważny ośrodek sportu na mapie Polski.

Organizacja Mistrzostw zbiegła się z Jubileuszem 25- lecia działalności Klubu Black & White, który może poszczycić się dużymi osiągnięciami wychowanków na przestrzeni tego ćwierćwiecza. Z tej okazji życzymy Joannie i Grzegorzowi Kępom, założycielom Klubu, dalszych sukcesów w dziedzinie kulturystyki i fitness oraz wiele pomyślności.