Coraz więcej zakażonych koronawirusem. Dzisiaj to aż 37 osób

DSC00212

Dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o kolejnych 37 zakażeniach koronawirusem na terenie powiatu ostrowieckiego. Najstarszy z zakażonych to 60 -letni mężczyzna. Najmłodszy to 10 -letni chłopiec. Wśród zakażonych przeważają osoby w średnim wieku. Na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano rekordową liczbę – 831 nowych zakażeń koronawirusem.

23 października

20 kolejnych zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie powiatu ostrowieckiego. Najstarsza zakażona osoba to 73-letnia kobieta. Najmłodszy to 9 -letni chłopiec.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano aż 639 nowych przypadków. To rekordowa liczba zakażonych od początku pandemii.

22 pażdziernika

Dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o kolejnych zakażonych koronawirusem na terenie powiatu ostrowieckiego. Łącznie odnotowano 15 nowych zakażeń na terenie naszego powiatu. Najmłodsza zakażona to kilkumiesięczna dziewczynka. Najstarsza to 57-letnia kobieta. Na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 486 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To rekordowa liczba od początku pandemii.

19 października

Na terenie powiatu ostrowieckiego odnotowano kolejnych 8 zakażeń koronawirusem. Najmłodszy zakażony to 17 – letni chłopak. Najstarszy to 77- letni mężczyzna. Wśród zakażonych są także dwie 28-letnie kobiety. Podała dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach.

Na ternie województwa świętokrzyskiego odnotowano 170 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

18 pażdziernia

Dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że na terenie powiatu ostrowieckiego odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najstarsza osoba wśród zakażonych to 59 – letnia kobieta. Najmłodsza zakażona to 28 – letnia kobieta. Na terenie całego województwa świętokrzyskiego odnotowano 211 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Sobota

Dzisiaj w województwie świętokrzyskim odnotowano 104 zakażenia koronawirusem. Zmarło 6 osób, w tym 30 -letnia mieszkanka powiatu ostrowieckiego. W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 104 zgony spowodowane zakażeniem koronawirusem. W powiecie ostrowieckim 12 zgonów. Większość z tych osób miało choroby współistniejące.

Aż 314 nowych zakażeń odnotowano w województwie świętokrzyskim. Jest to dotychczasowy rekord. Poinformowała dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach. W powiecie ostrowieckim odnotowano 10 nowych zakażeń. Najstarszy zakażony to 85-letni mężczyzna, a najmłodsza to 29 -letnia kobieta.

Piątek

Na terenie powiatu ostrowieckiego odnotowano kolejnych siedem zakażeń koronawirusem. Najstarszy zakażony to 75 – letni mężczyzna, a najmłodsza to 32 letnia kobieta poinformowała dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach. W województwie świętokrzyskim odnotowano aż 283 nowe przypadki zakażenia koronawirusem . To kolejny rekord zakażeń w ciągu jednego dnia.

Wtorek

Aż 11 nowych zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie powiatu ostrowieckiego podała dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach. Na terenie całego województwa świętokrzyskiego odnotowano 121 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Na terenie powiatu ostrowieckiego najstarsza zakażona osoba to 87 letnia kobieta. Najmłodszy to 30- letni mężczyzna. Przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachowaniu dystansu społecznego. Koniecznie dbajmy o dezynfekcję rąk i zachowaniu higieny.

Polecamy również