LUBIMY POMAGAĆ – ZBIÓRKA KARMY DLA STOWARZYSZENIA ANIMALS

aczolo

Wzorem ubiegłych lat w ramach akcji charytatywnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Akcja trwała dwa miesiące i objęła swoim zasięgiem całą szkołę. Jej głównym celem była pomoc bezdomnym psom i kotom przebywającym pod opieką Stowarzyszenia.akcja charytatywna a1 a2 a3

Akcja uczy wielu pozytywnych postaw, a przede wszystkim uwrażliwia naszych uczniów na krzywdę innych. Mogą oni mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że mają wpływ na poprawę warunków życia zwierząt. Zebrana ilość pożywienia niech będzie wyznacznikiem ogromnej wrażliwości uczniów naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że tak wielu uczniów wzięło udział w naszej akcji i że los porzuconych zwierząt nie jest im obojętny.

W imieniu swoim oraz Stowarzyszenia DZIĘKUJEMY.

 

 

Polecamy również