Sprawcy kradzieży alkoholu zatrzymani

DSC04640

Zarzuty kradzieży alkoholu o łącznej wartości ponad 1600 złotych usłyszało trzech mężczyzn w wieku od 21 do 23 lat. Mieszkańcy gminy Bodzechów wykorzystali nad ranem w Nowy Rok nieobecność właściciela i z otwartego dostawczego mercedesa dokonali kradzieży 48 butelek różnego rodzaju alkoholu oraz 52 puszki piwa. Za kradzież grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek kilka minut po godzinie 06.00 ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni, że w miejscowości Bodzechów doszło do kradzieży. Na miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi. W trakcie rozmowy ze zgłaszającym stróże prawa ustalili, że ktoś z jego niezamkniętego dostawczego mercedesa dokonał kradzieży 48 butelek rożnego rodzaju alkoholu i 52 puszki piwa. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 1600 złotych. W wyniku podjętych czynności, zatrzymani zostali trzej mężczyźni w wieku od 21 do 23 lat, podejrzani za to przestępstwo. Mieszkańcy gminy Bodzechów usłyszeli już zarzuty kradzieży. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

2 Stycznia

Wczoraj w Bodzechowie dotychczas nieustaleni sprawcy, wykorzystując nieobecność właściciela z otwartego samochodu dostawczego zaparkowanego na prywatnej posesji ,dokonali kradzieży różnego rodzaju alkoholu w ilości 48 butelek wódki o pojemności 0,7 litra oraz 52 puszek piwa o pojemności 0,5 litra wszystko o łącznej wartości 1645 zł.

Polecamy również