Na boisku w kompleksie Orlik Ogrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano XI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników w 21 zespołach, podzielonych na 3 grupy wiekowe. Przez 8 dni rozegrali 66 spotkań.
Młodzik (2010-2008)
Blokowe – Red Bull 0:2
Red Bull – FC Zadymiarze 3:3
Blokowe – FC Chleb 1:4
FC Chleb – Red Bull 4:2
FC Zadymiarze – Blokowe 1:0
Red Bull – Blokowe 3:3
FC Zadymiarze – FC Chleb 0:0
FC Zadymiarze – Red Bull 2:2
FC Chleb – Blokowe 8:1
Red Bull – FC Chleb 1:3
Blokowe – FC Zadymiarze 1:3
Tabela:
1. FC Chleb 6 16 25:5
2. FC Zadymiarze 6 9 9:12
3. Red Bull 6 6 13:15
4. Blokowe 6 1 6:21
Półfinały:
FC Chleb – Blokowe 6:0
FC Zadymiarze – Red Bull 0:0, karne 3:1
Mecz o 3. miejsce:
Blokowe – Red Bull 1:7
Mecz o 1. miejsce:
FC Chleb – FC Zadymiarze 3:0
Najlepsi strzelcy: Miłosz Słowiński (Red Bull) – 16, Gracjan Król (FC Chleb) – 12, Krystian Stefański (FC Chleb) – 11, Oskar Krawczyk (FC Chleb) – 9.
FC Chleb: Karol Osuch, Krystian Stefański, Gracjan Król, Abdullah Elmaadalwi, Bartosz Tomala, Oliwier Bugajski, Oskar Krawczyk, Kacper Cieślikowski, Alan Machula, Kryspin Kapusta.
Junior (2007-2005)
Grupa A:
Miodowe Perełki – AC Pajace 3:0
Ciepłe Dranie – Akatsuki 0:17
AC Pajace – Akatsuki 2:7
Miodowe Perełki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
Ciepłe Dranie – AC Pajace 1:10
Akatsuki – Miodowe Perełki 2:2
AC Pajace – Miodowe Perełki 3:7
Akatsuki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
Akatsuki – AC Pajace 5:0
Ciepłe Dranie – Miodowe Perełki 0:3 (wo)
AC Pajace – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
Miodowe Perełki – Akatsuki 1:1
Tabela:
1. Akatsuki 6 14 35:5
2. Miodowe Perełki 6 11 19:6
3. AC Pajace 6 6 18:23
4. Ciepłe Dranie 6 0 1:39
Grupa B:
Sparta Janik – MZK Team 6:1
Nigeria – Sparta Janik 11:2
MZK Team – Nigeria 0:9
MZK Team – Sparta Janik 1:7
Sparta Janik – Nigeria 0:5
Nigeria – MZK Team 3:0 (wo)
Tabela:
1. Nigeria 4 12 28:2
2. Sparta Janik 4 6 15:18
3. MZK Team 4 0 2:25
Półfinały:
Akatsuki – Sparta Janik 4:2
Miodowe Perełki – Nigeria 2:0
Mecz o 3. miejsce:
Sparta Janik – Nigeria 1:6
Mecz o 1. miejsce:
Akatsuki – Miodowe Perełki 3:2
Najlepsi strzelcy: Maks Krawiec (Akatsuki) – 17, Dominik Wójtowicz (AC Pajace) – 9, Jakub Kowalski (Nigeria) – 9, Jakub Mendyk (Nigeria) – 9.
Akatsuki: Wiktor Post, Michał Niedbała, Maks Krawiec, Kacper Lenard, Wojtek Śmieszek, Dominik Sendrowski, Szymon Krawczyk.
Senior (2004 i starsi)
Grupa A:
Santos – GSR Climatic 1:10
OSK Smile – Smoking & Exercising 14:0
GSR Climatic – OSK Smile 0:2
FC Perełki – Santos 4:2
OSK Smile – FC Perełki 9:3
Smoking & Exercising – GSR Climatic 0:12
FC Perełki – Smoking & Exercising 12:1
Santos – OSK Smile 2:8
Smoking & Exercising – Santos 4:3
GSR Climatic – FC Perełki 5:2
Tabela:
1. OSK Smile 4 12 33:5
2. GSR Climatic 4 9 27:5
3. FC Perełki 4 6 21:17
4. Smoking & Exercising 4 3 5:41
5. Santos 4 0 8:26
Grupa B:
HydroFlex – Jest Jak Jest 0:7
WKS Meteor – Szachiści Hetmana 2:1
Jest Jak Jest – WKS Meteor 4:2
Grappa Ajs Team – HydroFlex 2:2
WKS Meteor – Grappa Ajs Team 8:2
Szachiści Hetmana – Jest Jak Jest 8:3
Grappa Ajs Team – Szachiści Hetmana 4:6
HydroFlex – WKS Meteor 1:10
Szachiści Hetmana – HydroFlex 9:0
Jest Jak Jest – Grappa Ajs Team 8:1
Tabela:
1. Szachiści Hetmana 4 9 24:9 3 9:5
2. WKS Meteor 4 9 22:8 3 4:5
3. Jest Jak Jest 4 9 22:11 3 7:10
4. Grappa Ajs Team 4 1 9:24 1 2:2
5. HydroFlex 4 1 3:28 1 2:2
Ćwierćfinały:
OSK Smile – Grappa Ajs Team 51
GSR Climatic – Jest Jak Jest 0:5
Szachiści Hetmana – Smoking & Exercising 12:2
WKS Meteor – FC Perełki 6:1
Półfinały:
OSK Smile – WKS Meteor 4:3
Jest Jak Jest – Szachiści Hetmana 1:7
Mecz o 3. miejsce:
WKS Meteor – Jest Jak Jest 13:2
Mecz o 1. miejsce:
OSK Smile – Szachiści Hetmana 2:2, karne 4:3
Najlepsi strzelcy: Maciej Stachurski (WKS Meteor) – 18, Hubert Heba (Szachiści Hetmana) – 15, Arkadiusz Michałowski (Szachiści Hetmana) – 13, Błażej Misiura (OSK Smile) – 11, Adam Zarzycki (OSK Smile) – 9.
OSK Smile: Błażej Misiura, Jakub Pawlik, Daniel Cioch, Adam Zarzycki, Bartosz Ogłaza, Olaf Kądziela, Sebastian Mazur, Jakub Osowski, Jakub Mucha, Konrad Dziedzic.