Numer startowy dla Anety – Bo w Nas jest Moc!

akcja harytatywna mosir

Uczestnicy „Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021” organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspierają Podopiecznych Fundacja Bo w Nas jest Moc. Poprzez organizowaną aukcję „Numer startowy dla Anety” można pomóc Anecie Wrona, ostrowczance walczącej ze złośliwym rakiem policzka.

Bo_w_nas_jest_Moc_dla_Anety Ostrowieckie_Biegi_Niepodleglosci_2021_plakatAneta do niedawna była zdrową młodą kobietą. Niegojąca się rana po wewnętrznej stronie policzka, uznawana przez lekarzy za liszaja lub rozległe afty – okazała się – ZŁOŚLIWYM RAKIEM POLICZKA.

U Anety zmiana jest bardzo rozległa. Naciek w tkankach miękkich dziąsła dolnego prawego przy powierzchni policzka sięgający do przestrzeni zatrzonowcowej, przylegający do żwacza z zatarciem granic z mięśniem. Głębokość zmian w obrębie policzka wynosi 14mm.

Aneta jest bardzo młoda, ma dopiero 37 lat. W tym wieku ten rak według onkologów nie powinien się w ogóle pojawić. Jedynym ratunkiem jest operacja wycięcia zmian nowotworowych. Niestety wraz z naciekiem trzeba usunąć niemal cały policzek tj. mięśnie, zęby i prawdopodobnie górne prawe dziąsło. Zostanie tylko skóra…

Po operacji będzie czekało Anetę jeszcze leczenie onkologiczne… i niestety będzie konieczna operacja plastyczna polegająca na rekonstrukcji policzka. Aneta jest przerażona! Nie tylko koniecznością podjęcia leczenia, ale również związanymi z tym leczeniem kosztami. Pomóżmy jej wygrać z tą straszną chorobą!

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021 (bieg 10km i marsz nordic walking 5km) prowadzone są na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa do 6 listopada wynosi 60zł, a w dniu zawodów wynosić będzie 80zł. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą wykupić pakiet podstawowy za połowę obowiązującej stawki – zawierający medal, wodę i gorący posiłek oraz wstęp do strefy regeneracji na mecie – bez okolicznościowej koszulki i torby z jej zawartością. W przypadku odwołania imprezy z powodu pandemii, organizator dokona zwrotu wniesionych opłat startowych.

Regulamin Aukcji „Numer startowy dla Anety”

1. Organizatorem Aukcji jest Fundacja Bo w Nas jest Moc, a przedmiotem Aukcji są numery startowe od 1 do 500 przeznaczone dla uczestników „Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim (szczegóły na stronie www.ostrowiecbiega.pl).

2. Udział w imprezie biegowej jest możliwy na zasadach zawartych w regulaminie „Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021” (obowiązuje opłata startowa).

3. Aukcja prowadzona jest wyłącznie w wydarzeniu „Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2021”, dostępnym na platformie społecznościowej Facebook, którego współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Bo w Nas jest Moc. Licytacja poszczególnych numerów (od 1 do 500) jest możliwa wyłącznie pod wskazanym postem w Wydarzeniu – do komentarza napisanego przez jednego z Organizatorów Wydarzenia odnoszącego się do danego numeru. Przykładowo licytacja dla numeru 1 odbywa się pod komentarzem wystawionym przez Fundację Bo w Nas jest Moc o treści „Licytacja numeru 1”.

4. Minimalna kwota jaką należy zadeklarować wynosi 5zł, a przebić można ją kwotą wyższą od aktualnie najwyżej co najmniej o kolejne 5zł (5zł, 10zł, 15zł, itd.).

5. Aukcja rozpoczyna się 29 października 2021 i kończy 5 listopada 2021 o godzinie 24.00. Wszystkie deklaracje złożone po tym terminem lub poza miejscem wskazanym w pkt. 3 i warunkami zawartymi w pkt. 4, będą nieważne i będą kasowane.

6. Po zamknięciu Aukcji opublikowana zostanie lista osób, które wygrały deklarując zgodnie z niniejszym Regulaminem najwyższą kwotę. Od tego momentu Organizator Aukcji czekać będzie do dnia 9 listopada 2021 do godziny 12.00 na wpłaty zadeklarowanych kwot.

7. Wpłaty można realizować wyłącznie za pośrednictwem Platformy:

https://pomagam.pl/anetawalczyzrakiem

dopisując w komentarzu do wpłaty hasło o przykładowej treści „OBN2021 numer 1” (w przypadku opłaty za numer startowy 1).

8. Po pozytywnej weryfikacji opłat Organizator umieści w dniu 9 listopada 2021 na stronie www.ostrowiecbiega.pl listę startową zawodów z przydzielonymi numerami startowymi.

9. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w dniu 11 listopada w godzina 8.00-12.00 (zgodnie z harmonogramem pracy Biura Zawodów, dostępnym w regulaminie imprezy).

10. Nieopłacone w terminie wskazanym w pkt. 6 numery startowe wrócą do ogólnodostępnej puli i zostaną przydzielone w sposób losowy. Nie będzie możliwości dokonania wpłaty w/w wskazanym terminie i poza wskazaną w pkt. 7 Platformą lub w Biurze Zawodów.

Anetę można też wesprzeć poprzez wpłatę na: https://pomagam.pl/anetawalczyzrakiem

Polecamy również