Pobiegną mundurowi!

pobiegna mundurowi 1

W ramach Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2017 rozegrane zostaną I Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym na dystansie 10 kilometrów. Przedstawiciele „mundurówki” pobiegną wspólnie z innymi uczestnikami biegu głównego. Będą zatem klasyfikowani zgodnie z regulaminem biegu głównego oraz (dodatkowo) w swojej wewnętrznej rywalizacji.

Patronat nad imprezą objęli Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Przewodniczący Zarządu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Kielcach Jerzy Kaniewski, Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach st. bryg. Adam Czajka oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski Adam Podsiadło.

W mistrzostwach mogą wciąć udział pracownicy Zawodowej i Ochotniczej Staży Pożarnej, Policji, Służby Leśnej, Wojska, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Straż Miejskiej i Gminnej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Kolei i innych. Uczestnicy Otwartych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu ulicznym na 10km powinni w trakcie rejestracji do biegu zadeklarować swe zatrudnienie w służbach mundurowych (odpowiednie znacznik w formularzu) i okazać się legitymacją służbową podczas odbioru pakietu startowego lub rejestracji w biurze zawodów w dniu imprezy. pobiegna mundurowi

Zapisy internetowe prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa do 9 listopada wynosi 40 zł, a w dniu imprezy – 50zł.

Polecamy również