Dwóch poszukiwanych w rękach ostrowieckich policjantów

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionego weekendu zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwszy w ręce mundurowych wpadł 35-latek. Mieszkaniec gminy Ćmielów w więziennej celi za posiadanie znacznej ilości narkotyków musi odpokutować spędzi karę 2 lat pozbawienia wolności. Z kolei drugim zatrzymanym okazał się 43-letni ostrowczanin. Jak ustalili stróże prawa mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości w odosobnieniu spędzi 3 miesiące.

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionego weekendu zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy z wolnością na 2 lata pożegnał się 35-letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Do jego zatrzymania doszło 11 lutego br. kwadrans przed godziną 18 na ul. Żabiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 35-latek wpadł podczas kontroli drogowej, kiedy to prowadził pojazd marki KIA. W trakcie interwencji policjanci z ostrowieckiej drogówki ustalili, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Następnego dnia na liście zatrzymanych znalazł się 43-letni ostrowczanin, który został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interweniującego. Jak się okazało był on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

 

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu w Świętokrzyskim

Polecamy również