Aktywny senior

Po Świętach Wielkanocnych spotkamy się z Marią Jaros, która połączy ze sobą przy muzyce gimnastykę, zabawę i relaks. Po takich zajęciach gwarantujemy polepszenie samopoczucia i przypływ energii na cały tydzień.

 

Czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące w, których będziemy ćwiczyć z seniorami w scenerii naszego zielonego Gutwinu. Będzie to gimnastyka na świeżym powietrzu z instruktorką Marią Jaros i spacery po lesie z kijkami z instruktorką Anną Kępczyńską.

 

Od września wracamy na Halę Sportowo – Widowiskową MOSiR na zajęcia „Mini Siłowni”, prowadzone przez Marią Jaros. Następnie powtórzymy cykl zajęć jogi z Żanetą Fiszer i rok 2023 zakończymy w rytmach tańców towarzyskich prowadzonych przez Grzegorza Podsiadłego.

 

Oferta jest skierowana do seniorów z gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Zajęcia są bezpłatne i będą odbywały się w każdą środę w godzinach 16 – 18. Ich celem jest profilaktyka zdrowotna, propagowanie aktywności fizycznej wśród ostrowieckich seniorów, integracja uczestników i zagospodarowanie wolnego czasu. Spośród zaproponowanych zajęć z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!2023_Aktywny_Senior_plakat_www

Polecamy również