MOSiR zaprasza na Rowerowe Wakacje

Rowerowe_Wakacje_2Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowuje ciekawą imprezę dla miłośników rowerów. Na niedzielę 16 lipca zaplanowano kolejną, już trzecią, edycję „Rowerowych Wakacji”.

Ze względu na remont amfiteatru w Parku Miejskim, „Rowerowe Wakacje” odbędą się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin. Trwają jeszcze ostatnie ustalenia dotyczące atrakcji, ale możemy już zdradzić, że w trakcie imprezy na pewno odbędzie się rowerowa gra terenowa i zaprezentują się mega ciekawi pasjonaci dwóch kółek spoza Ostrowca Świętokrzyskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych już przed godziną 14.00. Po obowiązkowej rejestracji i odebraniu „Paszportu” będzie można w dowolnej kolejności odwiedzić około dziesięciu punktów, gdzie trzeba będzie wykazać się wiedzą ogólną, o ruchu drogowym, rowerach, Ostrowcu Świętokrzyskim i regionie. Po skompletowaniu wszystkich punktów będzie można odebrać nagrodę – organizatorzy przygotowują niespodzianki dla pierwszych dwustu osób. Podsumowania zaplanowano na godziny 16.00, 17.00 i 18.00.

Na razie nie ujawnimy wszystkich atrakcji, ale uczestnicy „Rowerowych Wakacji” mogą liczyć m.in. na pokazy i możliwość jazdy na nietypowych rowerach, prezentacje rowerów elektrycznych, tajemniczą Jazdę Na Wysokim Poziomie, czy prowadzenie samochodu w alkogoglach.

O kolejnych atrakcjach będziemy informować w miarę zbliżania się imprezy. Przypominamy, że na „Rowerowe Wakacje” zapraszamy w niedzielę 16 lipca od godziny 14.00 na Gutwin w okolice kortu i muszli koncertowej. Nie zapomnijcie zabrać swoich dwóch kółek.

Polecamy również